Sprzątanie

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
marek980

Sprzątanie

Postautor: marek980 » ndz mar 17, 2019 9:55 am

Lubicie sprzątać? Chcecie znaleźć sobie jakieś fajne produkty do sprzątania? To znajdziecie je np. na stronie https://www.maxdrogeria.pl Mają też wiele naturalnych produktów, które również podczas sprzątania sprawdzają się świetnie. Ja lubię różne nowości i lubię testować takie możliwości. Mam nadzieję, że uda mi się kupić coś fajnego.
Pipi

Re: Sprzątanie

Postautor: Pipi » sob mar 23, 2019 3:41 pm

A skoro już o sprzątaniu mowa, to czy macie jakieś skuteczne sposoby na to, aby pozbyć się kamienia osadzającego się w ekspresie do kawy? Widziałam ostatnio specjalny środek odkamieniający na stronie https://strefafiltrow.pl/saeco-philips-ca6700-00-odkamieniacz-do-ekspresow-do-kawy-saeco-250ml.html i zastanawiam się właśnie, czy warto go zamówić, czy równie dobrze można sobie poradzić jakimiś domowymi sposobami... jak sądzicie?
kaszek

Postautor: kaszek » czw mar 28, 2019 5:59 pm

Żeby dobrze posprzątać trzeba mieć dobry sprzęt. Mój poprzedni odkurzacz miał już pięć lat no i niestety odkurzanie nim było katorgą... Zamówiliśmy sobie z mężem odkurzacz wodny i powiem wam, że to był strzał w dziesiątkę. Takie odkurzacze wodne rainbow to naprawdę świetny wybór. A przy tym odkurzacz jest naprawdę mocny i świetnie radzi sobie z kurzem.
garnie2

Postautor: garnie2 » pt mar 29, 2019 12:15 pm

Ja tam nie przepadam :D Jak muszę to posprzątam.
Mateusz79

Postautor: Mateusz79 » czw kwie 11, 2019 11:34 am

Ja też nie za bardzo lubię sprzątać ale niestety co jakiś czas trzeba. Moim zdaniem kluczem do sukcesu są dobre środki do sprzątania. Jak się wymyje porządnie wszystko to efekt pozostaje na długo a w mieszkaniu jest czysto i pachnąco. Jeśli macie w domu wykładziny lub dywany, które sa mocno zabrudzone to wykorzystajcie do ich czyszczenia środki do czyszczenia dywanów. Profesjonalne preparaty pomogą Wam szybko usunąć zabrudzenia i odświeżą wygląd nawet mocno sfatygowanego dywanu.