Oświetlenie hali sportowej

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Benk

Oświetlenie hali sportowej

Postautor: Benk » pt lut 22, 2019 11:51 am

W przyszłym kwartale muszę zdecydować się na konkretne oświetlenie obiektu sportowego jak w tytule. Szczerze powiem, ze przeraża mnie ten temat, więc wolałbym go na kogoś powierzyć. Wiecie może komu warto zlecić wykonanie takich prac?
sylwekkielce

Re: Oświetlenie hali sportowej

Postautor: sylwekkielce » ndz lut 24, 2019 6:57 pm

Wcale mnie to nie dziwi, bo sam borykałem się z podobnym problemem. Moim zdaniem najlepszym wyjściem, z którego oczywiście skorzystałem było zlecenie tego zadania firmie specjalizującej się w oświetleniach przemysłowych. Znalazłem i zdecydowałem się na współpracę z https://renovis.pl/oferta/oswietlenie-wewnetrzne/sport/ . To rzetelni fachowcy, których można z czystym sumieniem polecić dalej. Zaoferowali mi oświetlenie w technologii LED, które ma naprawdę sporo zalet. Przyjazne dla oka, energooszczędne, trwałe oświetlenie, z którego korzystamy każdego dnia.
Pipi

Postautor: Pipi » sob mar 23, 2019 3:49 pm

Montaż takiego oświetlenia najlepiej byłoby zlecić profesjonalistom, czyli elektrykom. A w jakim mieście ma być ta hala sportowa? Na stronie https://www.twoielektrycy.pl/elektryk-katowice/ znajdziecie kontakt do sprawdzonych elektryków z Katowic i okolic, którzy na pewno Wam pomogą na tym terenie :) Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na jakiś dogodny dla Was termin :)
ziglor

Postautor: ziglor » śr maja 08, 2019 10:00 am

Bardzo dobre oprawy techniczne i przemysłowe led znajdziesz w GTV. W ich ofercie są zarówno produkty do użytku domowego ale też do oświetlenia przemysłowego. Niezle ceny, niezawodna jakość i szybka dostawa.
TaToPL

Postautor: TaToPL » śr maja 08, 2019 1:57 pm

Ja bym inwestował w lampy LED . To jest przyszłość
doki3

Postautor: doki3 » pt cze 07, 2019 3:25 pm

A to tutaj zgadzam się z przedmówcą. Z resztą o szeregu zalet takiego oświetlenia można dowiedzieć się z tego artykułu https://cheap7c.com/led-in-your-house.html . Tego rodzaju oświetlenie nie tylko z powodzeniem sprawdza się w naszych domach i mieszkaniach, ale też w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Moduły led są wykorzystywane na przykład jako środek bezpieczeństwa w samochodach, aby uniknąć wypadków poprzez zapewnienie wystarczającej wiązki światła na drogach czy autostradach.
Jemanowicz

Postautor: Jemanowicz » sob cze 08, 2019 5:13 pm

No na pewno muszą to być jakieś potężne żarówki.
adam443er

Postautor: adam443er » pn cze 10, 2019 11:48 am

Teraz każda hala sportowa jest bardzo dobrze oświetlona.Tak ja uważam teraz prywatnie.

Postautor: westerosisgood » pt cze 14, 2019 10:34 am

Bardzo lubię ciekawe oświetlenie wnętrz, ponieważ światłem można uzyskać naprawdę bardzo ciekawe efekty, więc jeśli ktoś z was jest zainteresowany, to zachęcam do sprawdzenia tej strony internetowej: https://sklep.elektrospark.pl/lampy-tra ... ,7784.html . Jest tam ogromny wybór lamp tradycyjnych i do profesjonalnego użytku, więc amatorzy jak i profesjonaliści na pewno znajdą coś ciekawego pod siebie.
loca89

Postautor: loca89 » pt cze 14, 2019 12:19 pm

Myślę, że jak najbardziej w hali sportowej sprawdzi się oświetlenie ledowe. Takiego typu oświetlenie jest wykorzystywane już w najróżniejszych obiektach- czy mieszkalnych, czy firmowych. Przykładowo możesz zdecydować się na profil led, który dobrze wygląda i łatwo się go montuje.