Zakup peruki

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
mpire

Zakup peruki

Postautor: mpire » pn sty 21, 2019 8:38 pm

Z uwagi na to, że ostatnimi czasy strasznie łysieję, rozglądam się za peruką, która mogłaby ukryć łyse placki. Czy moglibyście polecić mi jakiś sklep zajmujący się ich sprzedażą? Z tego co udało mi się zauważyć, spory ich wybór oferuje krakowski sklep https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ - czy kiedykolwiek mieliście okazję skorzystać z jego oferty?
GlauraG

Re: Zakup peruki

Postautor: GlauraG » śr sty 23, 2019 12:26 pm

peruka to droga sprawa
Pipi

Postautor: Pipi » wt lut 19, 2019 9:21 am

Ja mam bardzo cienkie, a na dodatek bardzo rzadkie włosy, więc tez przez długi czas rozważałam zakup takiej peruki. W międzyczasie jednak trafiłam na sklep internetowy remy-hair.pl, w którym znalazłam tak zwane włosy doczepiane. No i teraz się zastanawiam, co będzie lepsze. Jak sądzicie? Czy ktoś z Was korzystał z jednego lub drugiego rozwiązania?
Monika Stachurska

Postautor: Monika Stachurska » wt lut 19, 2019 7:18 pm

Może włosy doczepiane będę dobrym rozwiazaniem
Hydraulik Łódź
Postzunia

Postautor: Postzunia » czw lut 21, 2019 3:32 pm

A ja myślę że łysienie to wynik chemii w kosmetykach które używasz. Miałam podobny problem kiedy farbowałam włosy i dopiero zmiana na naturalne kosmetyki do farbowania https://www.bee.pl/9508-henna-khadi przyniosła efekty. Polecam się zapoznać z ofertą bo naprawdę warto dla własnego zdrowia.
kaszek

Postautor: kaszek » czw mar 14, 2019 7:35 pm

Peruka sprawdzi się na chwilę i to raczej u kobiet, aniżeli u mężczyzn. Nie lepiej zdecydować się na przeszczep wlosow? Włosy zaczną ładnie odrastać i przynajmniej wszystko będzie wyglądać naturalnie. Koniecznie wybierzcie się na wizytę do trychologa, który was zbada i wyrazi swoją opinię na temat waszego wypadania włosów.
budrys

Postautor: budrys » śr kwie 24, 2019 10:49 am

Mój mąż myślał o peruce bo ledwo co widać przerzedzone włosy na środku głowy, ja juz mu tłumaczę że nie ma sie czym przejmować, bo przecież są ludzie co muszą. On to taki elegancik, ma bzika na punkcie włosów i wybiera się zawsze do dobrego fryzjera, chociaż ostatnio mówił że musi pójść na tuszowanie siwych włosów do fryzjer męski lublin ehh on to ma pomysły.
KoskowicZ

Postautor: KoskowicZ » śr kwie 24, 2019 11:03 am

Ja nigdy nawet nie rozważałem takiego zakupu.