Zakup peruki

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
mpire

Zakup peruki

Postautor: mpire » pn sty 21, 2019 8:38 pm

Z uwagi na to, że ostatnimi czasy strasznie łysieję, rozglądam się za peruką, która mogłaby ukryć łyse placki. Czy moglibyście polecić mi jakiś sklep zajmujący się ich sprzedażą? Z tego co udało mi się zauważyć, spory ich wybór oferuje krakowski sklep https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ - czy kiedykolwiek mieliście okazję skorzystać z jego oferty?
GlauraG

Re: Zakup peruki

Postautor: GlauraG » śr sty 23, 2019 12:26 pm

peruka to droga sprawa
Pipi

Postautor: Pipi » wt lut 19, 2019 9:21 am

Ja mam bardzo cienkie, a na dodatek bardzo rzadkie włosy, więc tez przez długi czas rozważałam zakup takiej peruki. W międzyczasie jednak trafiłam na sklep internetowy remy-hair.pl, w którym znalazłam tak zwane włosy doczepiane. No i teraz się zastanawiam, co będzie lepsze. Jak sądzicie? Czy ktoś z Was korzystał z jednego lub drugiego rozwiązania?
Monika Stachurska

Postautor: Monika Stachurska » wt lut 19, 2019 7:18 pm

Może włosy doczepiane będę dobrym rozwiazaniem
Hydraulik Łódź
Postzunia

Postautor: Postzunia » czw lut 21, 2019 3:32 pm

A ja myślę że łysienie to wynik chemii w kosmetykach które używasz. Miałam podobny problem kiedy farbowałam włosy i dopiero zmiana na naturalne kosmetyki do farbowania https://www.bee.pl/9508-henna-khadi przyniosła efekty. Polecam się zapoznać z ofertą bo naprawdę warto dla własnego zdrowia.
kaszek

Postautor: kaszek » czw mar 14, 2019 7:35 pm

Peruka sprawdzi się na chwilę i to raczej u kobiet, aniżeli u mężczyzn. Nie lepiej zdecydować się na przeszczep wlosow? Włosy zaczną ładnie odrastać i przynajmniej wszystko będzie wyglądać naturalnie. Koniecznie wybierzcie się na wizytę do trychologa, który was zbada i wyrazi swoją opinię na temat waszego wypadania włosów.