Magazyn - Urządzenia i sprzęt do pracy

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
damian4

Re: Magazyn - Urządzenia i sprzęt do pracy

Postautor: damian4 » pn mar 18, 2019 7:16 am

Ja chciałbym was podpytać czy kiedykolwiek ktoś z was korzystał z usług http://mycie24.pl/uslugi-alpinistyczne-poznan.html . Jeśli tak to bardzo bym prosił o jakieś opinie.
Mikrus

Postautor: Mikrus » wt mar 19, 2019 3:45 pm

Obecnie można bardzo dobrze wyposażyć każdy magazyn. Są firmy takie jak np Data Consult, które oferują nowoczesne rozwiązanie magazynowe ułatwiające prace w magazynie a także zarządzanie nim. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu magazynu np w regały przesuwne czy wózki systemowe można znacznie zwiększyc powierzchnię magazynowania. Jeśli interesuje Was wprowadzenie nowoczesnych systemów do
swoich magazynów to zerknijcie tutaj. Tu znajdziecie pełną ofertę firmy Data Consult a także dane kontaktowe.
kamill

Postautor: kamill » pt mar 22, 2019 9:36 pm

Może ktoś będzie zainteresowany tematem zarządzania magazynem, spedycją, logistyką itp. Na tej stronie znajdziecie sporo informacji, ciekawych porad na ten temat. Strona internetowa jest prowadzona przez osobę, która ma duże doświadczenie w logistyce, także warto sobie sprawdzić bloga.
kaszek

Postautor: kaszek » wt mar 26, 2019 10:52 am

W magazynie oczywiście może przydać się profesjonalny sprzęt, taki jak wózki widłowe, ładowarki teleskopowe itd, które w znaczący sposób ułatwią wszelkie prace magazynowe. Polecam wam zajrzeć do https://gizo.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę bardzo dobrego producenta tego typu sprzętu. Myślę, że również i wam ta oferta się może przydać. Tym bardziej, że ceny nie są wygórowane. Poza tym możecie również liczyć na opcję wynajmu takich sprzętów - decyzja należy do was.
sylwekkielce

Postautor: sylwekkielce » śr kwie 10, 2019 9:55 am

Prowadząc taki magazyn warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie. Najlepiej zlecić takie tworzenie oprogramowania profesjonalistom w branży, którzy po zapoznaniu się z branżą, jak i z potrzebami danego przedsiębiorstwa dopasują optymalne rozwiązania. Warto prześledzić informacje na temat tego, jakie rozwiązania w tym temacie są aktualnie dostępne na rynku.
kasupa

Postautor: kasupa » wt kwie 23, 2019 6:35 am

Obecnie wynajmuje nieduży magazyn, który za trochę ponad miesiąc muszę zwolnić innemu najemcy. Problem w tym, ze nie mam jeszcze innej oferty na oku a czasu jest coraz mniej. Niestety w trybie pilnym muszę znaleźć wysokiej jakości hale pod produkcje, żeby nie mieć przestojów. Możecie napisać mi co sądzicie o jednej z hal o których myślę? Jak u Was wypada hala pod produkcję w żorach ?
Postzunia

Postautor: Postzunia » śr kwie 24, 2019 8:46 pm

Każdy magazyn potrzebuje odpowiedniej sprężarki która zapewni właściwe ciśnienie powietrza dla narzędzi pneumatycznych których w takich miejscach jest multum. Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu https://www.almig.pl/ który specjalizuje się w tym zakresie. Na pewno dobiorą odpowiedni sprzęt i dokonają serwisu jeśli zajdzie potrzeba bo też mają w ofercie tą usługę.
Budjust

Postautor: Budjust » czw kwie 25, 2019 9:01 am

Czy czyściliście wasze maszyny za pomocą suchego lodu? Niestety, ale moje taśmy przewozowe są w fatalnym stanie i chciałbym zainwestować w ich wyczyszczenie. Czy ktoś z Was może mi polecić firmę, która się tym fachowo zajmuje? Wiele pozytywnych komentarzy przeczytałem na temat firmy Kastelnik - https://www.kastelnik.pl/czyszczenie-suchym-lodem/. Współpracował ktoś z Was z tą firmą?
ziglor

Postautor: ziglor » pt maja 17, 2019 7:08 am

Wzystko zależy od tego jakie prace będą prowadzone na tym magazynie :) Nie widziałam tu jeszcze by ktoś polecał firmę, która w swojej ofercie ma róznego rodzaju produkty takie jak np kompensatory. Takie znajdziecie w ofercie polskiego producenta Hose Mann http://hosemann.pl/. To co warto zaznaczyć to fakt, że firma jest w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe i wymagające elementy instalacji przemysłowych.
staszek1985staszek

Postautor: staszek1985staszek » pn maja 20, 2019 8:02 am

Warto wiedzieć gdzie można wynająć maszyny budowlane za odpowiednią kasę i ja takie maszyny wynajmuję w firmie www.ramirent.pl. Jakiś czas temu wynajmowałem od nich agregaty malarskie, które bardzo ułatwiły nam pracę.