Altana do ogrodu

Szukasz ciekawych rozwiązań ogrodzenia swojej posesji ? Poszukujesz bram wjazdowych, przęseł, paneli ogrodzeniowych ?
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Altana do ogrodu

Post autor: nina1990q »

Wydaje mi się, że w ogrodzie dużo lepiej prezentuje się taka altanka niż sam parasol. To jest chyba dużo praktyczniejsze rozwiązanie. W takiej altance można spokojnie siedzieć nawet w chłodniejsze dni a parasol przyda nam się głownie w te słoneczne by ochronić się przed słońcem.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Altana do ogrodu

Post autor: Mateusz79q »

Na pewno fajna opcją jest altana z drewna. Taką altanę można wykonać samodzielnie - wystarczy trochę chęci i wolnego czasu. Aby drewno wyglądało ładnie i było dobrze zabezpieczone przydaje się bejca do drewna. Bejce można kupić w dowolnym kolorze więc bez problemu dopasujecie kolor altany do aranżacji ogrodu. Altany z drewna są fajne bo są trwałe i jak są dobrze wykonane to służą wiele lat.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Altana do ogrodu

Post autor: Pipi »

Mateusz79 pisze:Na pewno fajna opcją jest altana z drewna. Taką altanę można wykonać samodzielnie - wystarczy trochę chęci i wolnego czasu. Aby drewno wyglądało ładnie i było dobrze zabezpieczone przydaje się bejca do drewna. Bejce można kupić w dowolnym kolorze więc bez problemu dopasujecie kolor altany do aranżacji ogrodu. Altany z drewna są fajne bo są trwałe i jak są dobrze wykonane to służą wiele lat.
A co będzie w takim razie lepsze bejca czy lakierobejca ? Słyszałam też o tej drugiej sporo dobrego, podobno idealnie nadaje się do zabezpieczania drewna... Co byście wybrali? i czy wiecie tak w ogólne, czym różnią się od siebie bejca od lakierobejcy?
Michał64Wrocq
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 03, 2019 5:20 am

Re: Altana do ogrodu

Post autor: Michał64Wrocq »

Ja taką altanę zrobiłem po części z drewna i poliwęglanu komorowego, który kupiłem poprzez sklep internetowy, który swoje aukcję ma na allegro, jestem zadowolony z ich cen.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Altana do ogrodu

Post autor: kewa3939qq »

Altana musiała się pojawić obowiązkowo i w naszym ogrodzie! Dlatego jej realizację woleliśmy powierzyć zaufanym i sprawdzonym fachowcom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy i ogrodzenia”