Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: loca89 »

Tak. Ja jestem zadowolona ze swoich wnętrz w domu. Zresztą co chwilę coś w nim modyfikuje, dodaje itd. Teraz planuje przeglądnąć jakiś dobry sklep z doniczkami. Bo w sumie jakoś tak wyszło, że w domu mam bardzo mało kwiatów, różnego typu roślin. Słyszałam, że ciekawe propozycje doniczek można znaleźć tutaj sklep.hydroponika.pl. Czy ktoś z was już tam zmawiał?
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: budrys »

A czy przy aranżacji wnętrz sami wszystko robiliście czy korzystaliście z pomocy fachowca ? Mówię tu oczywiście o projektancie wnętrz. Jestem ciekawa ile kosztuje taka usługa. Kto korzystał ? Może podrzucicie namiary na dobre biuro projektowe, zdjęcia jak u was wygląda ? Bo wiadomo ofert masa, no ale na pewno macie sprawdzone, godne polecenia takie usługi.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: Kkmaa21 »

Ja akurat myślę o zmianach. Marzy mi się w salonie ściana 3D.Takie panele 3D to nie jest kosztowna sprawa, a jednak można nimi naprawdę konkretnie odmienić wnętrze.
ragi27
Posty: 23
Rejestracja: czw lip 11, 2019 12:11 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: ragi27 »

u nas jest taka tradycja ze zbieramy wszystkie zdjecia , skanujemy je do wersji cyfrowej zeby zachować ich jakość i blask. Fajnie ze istnieja takie miejsca gdzie mozna przegrać vhs. Dodatkowo ceny nie są wysokie, wiec to fajny prezent dla rodziny. U mnie w salonie wisi dużo rodzinnych fotografii
katarzyna.okolska
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 24, 2019 1:37 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: katarzyna.okolska »

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wnętrza domu :) Niedawno kupiliśmy dom w Józefowie. Super domy jednorodzinne niedawno tu powstały i była możliwość wyboru - wnętrza klasyczne, albo w stylu angielskim. Oczywiście wybraliśmy angielskie i jest mega zadowolona :)
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: doki3 »

Ja przez długi czas byłam zadowolona, najbardziej na początku jak wszystko było urządzone. Ale wiecie jak to jest, z czasem człowiek się opatrzy i potrzebuje coś zmienić w aranżacji. Ja mam zamiar oświetlenie zmienić. Podoba mi się piękne i mosiężne lampy w stylu klasycznym. Do salonu będą idealne tak myślę. Od razu wygląd się zmieni.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: abvero1q »

Często coś zmieniam w swoim wnętrzu więc jak jestem zadowolona tylko na chwilę to zaraz wprowadzam jakieś zmiany i znowu jest dobrze. Ostatnio się zajęłam małymi szczegółami wymieniłam np. ramki na zdjęcia ślubne bo tamte mi się już nie podobały to kupiłam sobie te i teraz wygląda to lepiej. Oprócz tego jakieś oświetlenie chce nowe do sypialni. Co polecacie?
staszek_dqq
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 05, 2019 11:39 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: staszek_dqq »

My jesteśmy bardzo :) Może głównie dlatego, że większość planowaliśmy sami, dobieraliśmy dodatki itd. Z oświetleniem pomógł nam trochę projektant i wyszło super :) Doradził nam profil LED Alu Nano w salonie, łazience i na przedpokoju. Jest to bardzo wąska oprawa na taśmy LED, do których idą też specjalne taśmy. Efekt jest taki, że nie widać punktów (czyli diod w taśmie), tylko gładka świecąca linia. Polecam bardzo, jak ktoś nigdy nie widział to na pewno zrobi wrażenie.
DevStrykerq
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:37 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: DevStrykerq »

Mam wrażenie, że jest coraz więcej firm, które projektują wnętrza, ale sukcesem jest znaleźć firmę, która to jeszcze wykona. Moim zdaniem warto zaufać firmie, takiej jak Malhaus, która robi wykończenie pod klucz, a także mniejsze remonty, w zależności od tego, co jest Wam potrzebne. Pracują w okolicach Krakowa i Katowic, a ich wieloletnia praktyka pozwala na szybkie i staranne wykonanie wielu usług wykończeniowych i instalacyjnych. Więcej poczytacie na stronie, tam też możecie zobaczyć ich realizacje.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: anitka »

No ja póki co nie, bo jeszcze wiele trzeba zrobić. Ściany stoją gołe, trzeba je jakoś wykończyć. Ja myślę o tym by postawić na tynk betonowy - w salonie oraz przedpokoju, co do reszty pomieszczeń to kwestia do zastanowienia się. W każdym razie chce mieć wystrój jak najbardziej zbliżony do industrialnego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”