jaki kominek wybrać.

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
Mannnasq
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:43 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Mannnasq »

Jest wiele kwestii, które należy mieć na uwadze przy wybieraniu kominka i nie sposób je tutaj wszystkie wymienić. Ja poleciłbym w pierwszej kolejności zastanowić się chociażby nad materiałem, z którego wykonany będzie wkład – czy będzie to stal, czy też żelazo :)
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: budrys »

hej od jakiegoś czasu szukam kominka do domu Zastanawiam się, na jakie się zdecydować. Przejrzałam kominki w różnych sklepach i widziałam, że wybór jest ogromny. Chciałam porównać sobie ceny czy są tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Powiedzcie mi, W jakich sklepach kupiliście kominek i jaki ?
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: pietrzak »

Jak już zdecydujecie się na kominek to musicie pomyśleć o tym, jaki opał kupić. Moim zdaniem najlepszy jest brykiet kominkowy.
Iwonamaleksq
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:27 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Iwonamaleksq »

Dopasujcie coś do swojego salonu. Wiadomo, że kominek to praktyczne rozwiązanie, ale także musi on elegancko się prezentować i pasować wam do salonu:) Porozglądajcie się za eleganckimi i solidnymi wkładami kominkowymi, myślę, że spokojnie powinniście dobrać odpowiedni do swojego domu.
Jacek1949q
Posty: 16
Rejestracja: pn cze 03, 2019 8:32 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Jacek1949q »

My mieliśmy kominek ale musieliśmy go zlikwidować bo wymieniliśmy piec na eko groszek ( 5 klasy ) i powiem wam, że w domu jest bardzo ciepło i kominek w ogóle nie jest nam do niczego potrzeby.
Pan Adamq
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 10, 2019 12:43 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Pan Adamq »

Ja jednak jestem za kominkiem jakimś owoczesnym - fajne są narożne oczywiście opalane eleganckim suchym drewnem liściastym :)
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Danielmakqq »

Podczas montażu kominka warto pamiętać gdzie można kupić materiały wysokotemperaturowe.
PiotrStecRudzinek
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 26, 2019 9:51 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: PiotrStecRudzinek »

A czym obudowaliście swój kominek ? bo mi od zawsze podobały się kominki obudowane granitem lub innym kamieniem. Ja wybrałem obudowę z granitu.
Michał64Wrocq
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 03, 2019 5:20 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Michał64Wrocq »

Ktoś wcześniej mówił o firmie PAMA -Producent wkładów kominkowych i ja tez polecam ta firmę bo mają szeroki wybór ale też polecam firmę do zabudowy kominków. Ja taką zabudowę zamawiałem i kominek nie tylko ozdabia nasz salon ale też zabudowa dodaję mu klasy i elegancji.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: octavia »

Wybór kominka to faktycznie nie łatwa sprawa. W końcu na rynku mamy najróżniejsze modele- tradycyjne, elektryczne, biokominki. Znając ich cechy, parametry, łatwiej będzie mi wybrać dla siebie odpowiedni model.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”