Inspiracje

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
AdamRetro
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 30, 2019 12:15 pm

Re: Inspiracje

Post autor: AdamRetro »

Ja sam dla siebie jestem inspiracją i raczej nie korzystam z jakichś gotowych wzorców z internetu. Ostatnio w oko wpadły mi plakaty z grafiką, które można powiesić na ścianę, tak że polecam poszukać coś też w ten design.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Inspiracje

Post autor: heniutek »

Ja ostatnio widziałem bardzo fajne, jasne wnętrza. Nie ukrywam, że mnie to zainspirowało, dlatego też postanowiłem zmienić kilka rzeczy. W pierwszej kolejności zastąpiłem stary, zajechany dywan, pięknym i nowoczesnym dywanem. Trzeba przyznać, że sprawdza się doskonale.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Inspiracje

Post autor: loca89 »

No, to super... Ja właśnie szukam wszelkich inspiracji, ponieważ cały czas zastanawiam się - jak chce, żeby mój dom wyglądał.
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Inspiracje

Post autor: robi1122q »

Ostatnio zainspirowała mnie jakaś reklama i dałam się skusić na zakup dywanu. Nie myślałam że tyle wniesie jeden dywan. Salon wygląda całkiem inaczej i to zdecydowanie bardziej mi się podoba!
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Inspiracje

Post autor: inbud »

W domu dekoracje mają znaczenie, ale także trzeba wybrać odpowiednie meble.
Budujew2018
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2019 8:21 am

Re: Inspiracje

Post autor: Budujew2018 »

Jeżeli chodzi o wszelkie inspiracje, jak urządzić mieszkanie itd. to ja zawsze korzystam z porad blogowych. Często zaglądam i zawsze znajduje jakieś ciekawe informacje.
ina83q
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 28, 2019 9:34 am

Re: Inspiracje

Post autor: ina83q »

Nie dziwię Ci się. Na blogach jest mnóstwo fajnych pomysłów i na ich podstawie można stworzyć coś własnego. Ale czasami inspiracją są dla mnie gotowe zestawy mebli, na przykład stoły z krzesłami - na ich bazie można stworzyć przepiękne wnętrze.
RadziuRadeczek
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 2:28 pm

Re: Inspiracje

Post autor: RadziuRadeczek »

Ja się kompletnie nie znam na aranżacji dlatego też muszę często korzystać z różnych inspiracji, w tym miedzy innymi z internetu.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Inspiracje

Post autor: abvero1q »

Ostatnio gdzieś czytałem, że drzwi harmonijkowe wracają do mody.
Nie bardzo jestem przekonany jak to ma wyglądać, ale chyba każdy z nas pamięta jak wyglądały mieszkania w polsce w latach 80-90 prawda?
Jakoś tego nie widzę :)
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Inspiracje

Post autor: KajGor41q »

Jakiś czas temu postanowiłem wymienić dywan i szukałem czegoś oryginalnego. Moja znajoma z, która pracuję poleciła mi ten sklep i wybrałem taki dywan, który moim zdaniem jest oryginalny i ładnie wkomponował się w salon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”