skuteczna dieta

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
mietowka
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 9:27 am

skuteczna dieta

Post autor: mietowka »

Mam 31 lat i dosyc sporo nadwagi, przy wzroscie 170 cm waze 80kg, czy znacie jakis dobry sposob na skuteczne odchudzanie bez katowania sie na silowniach czy biegania? Znacie jakies skuteczne tabletki na odchudzanie?
korres
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:56 am

Re: skuteczna dieta

Post autor: korres »

Same tabletki nie pomogą, już to przerabiałam aż w końcu udałam się do dietetyka, bo sama nie dałabym rady. Poczytaj i się zastanów, moim zdaniem warto
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: skuteczna dieta

Post autor: niedowiarek »

Według mnie, nie istnieje coś takiego jak skuteczna dieta. Każda dieta powinna być dopasowana do osoby, która ma z niej korzystać. Poza tym, polecam dodać do swojego życia aktywność fizyczną.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: skuteczna dieta

Post autor: budrys »

Odchudzanie to bardzo długi i wyczerpujący temat. Każdy robi to na swój sposób i niestety nie każdy pamięta o tym, aby robić to zdrowo. Są różne preparaty odchudzające, ale trzeba używać ich z głową.
Saszkaq
Posty: 11
Rejestracja: śr mar 13, 2019 10:16 am

Re: skuteczna dieta

Post autor: Saszkaq »

Skuteczna może być jedynie konsekwencja - dieta plus wysiłek fizyczny, ruch i powinno zadziałać!
Nie ma raczej magicznego sposobu, który bez tych dwu czynników pozwoli Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Fajnym i wygodnym sposobem na zbilansowana dietę jest dieta pudełkowa, która na pewno reguluje ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii, eliminuje złe nawyki, jak choćby opuszczanie posiłków,
reguluje metabolizm, no i pomaga zrzucić wagę ! Poza tym, jeśli nie lubisz siłowni i biegania, może wystarczy szybki, codzienny spacer ?
Nvaia78
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 11, 2019 7:13 pm

Re: skuteczna dieta

Post autor: Nvaia78 »

Tabletki w niczym nie pomogą.
dinxq
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 12, 2019 7:36 pm

Re: skuteczna dieta

Post autor: dinxq »

Trzeba mniej jeść, wprowadzić więcej warzyw do posiłków i ćwiczyć. To jest ważne.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: skuteczna dieta

Post autor: westerosisgoodq »

Jeżeli dieta nie działa, a na waszym brzuchu znajduje się jeszcze troszkę tłuszczyku, to może warto zastanowić się nad jakimś zabiegiem z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. Dodatkowo, widziałam, ze są dostępne do kupienia urządzenia do mezoterapii czy infuzji tlenowej.
Romekk
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 22, 2019 7:10 pm

Re: skuteczna dieta

Post autor: Romekk »

No i znowu pytanie o tableteczki. Nie, nie znam magicznych tabletek, które cię odchudzą, a ty będziesz mógł dalej jeść przetworzone obrzydlistwa i leżeć przed kompem.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: skuteczna dieta

Post autor: westerosisgoodq »

Jeśli chodzi o dietę, to zgodzę się z moim poprzednikiem. Od tabletek raczej się nie chudnie, jedynie psuje organizm od wewnątrz. Jeżeli chcesz zmienić nawyki żywieniowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”