Wyposażenie firmy

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
dawidowskiq
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 04, 2019 5:35 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: dawidowskiq »

Ja też uważam że niszczarki są niezbędnym wyposażenie firmowego biura.
barteczkoq
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 04, 2019 7:54 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: barteczkoq »

Ja gdy myślę o wyposażeniu firmy to pomijam całkowicie kwestie biurowe, a koncentruję się na parku maszynowym, bo to on pozwoli mi zarabiać. Już na starcie kompletuję części zamienne do napędu oraz podstawowe frezy bez których obróbka nie ruszy.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: pietrzak »

Na pewno musi być w firmie drukarka. Bez tego ani rusz. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie drukarka laserowa. Można do niej zawsze dokupić bębny - zamienniki.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: loca89 »

Dobrze wyposażona firma to podstawa. Wiem coś na ten temat, ponieważ otwieramy z mężem hotel blisko morza. A chcemy zadbać o najwyższe standardy. Dlatego nawet nie pominiemy perfekcyjnego wyposażenia łazienki. Na pewno znajdą się w niej takie urządzenia jak suszarka do włosów czy inne.
Ostatnio zmieniony czw sie 22, 2019 2:38 pm przez loca89, łącznie zmieniany 1 raz.
Iwonamaleksq
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:27 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Iwonamaleksq »

Co do aranżacji biura to tu warto postawić na pomoc firmy, która ma w tym doświadczenie. Jeżeli macie mniejsze biuro to może sami dacie sobie z tym radę, jednak przy większych to powinno być wszystko dokładnie przemyślane, odpowiednio zaprojektowane.
milowiczq
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 27, 2018 8:42 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: milowiczq »

Jeżeli chodzi o drukarkę do firmy to ja zainwestowałem w epsona, teraz jest super promocja cashback na wybrane modele, także można trochę taniej kupić sprzęt do biura. Kupuje się drukarkę po normalnej cenie, ale później wypełnia się formularz na stronie producenta, ważne żeby zrobić to do 30 dni od daty zakupu.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: morgo »

Na pewno należy zainwestować w dobre jakości komputery. To jest podstawa. Muszą one jednak być dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: abvero1q »

No właśnie z tymi zamiennikami tuszy i tonerów to jest zagadka dla mnie bo niby ostatnio jak coś tam przeglądalem sklepy i znalazłem tonery w dobrej cenie, ale z drugiej strony ktos z Was wspominal tez, ze jak beda zle dobrane to prawdopodobnie uszkodza drukarke czy to prawda?
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Postzunia »

Na wyposażeniu firmy powinno znaleźć sie wszystko co z biurem zwiazane, nawet ryzy papieru powinieneś dobierać z głową.
Aska_22q
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 5:31 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Aska_22q »

Takie wyposażenie to spory wydatek, bo jednak trochę tego trzeba. Jakieś urządzenie wielofunkcyjne, laptop. Ja mam Epsona, ale sporo jest fajnych producentów. Wiele zależy od budżetu, ale myślę, że na tym akurat nie warto oszczędzać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”