Jak ochronić się przed włamaniem ??

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
Jacek1949q
Posty: 16
Rejestracja: pn cze 03, 2019 8:32 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Jacek1949q »

My też baliśmy się włamania i zamontowaliśmy wszystkie zabezpieczenia, zamki, kamerę i tym podobne ale stwierdziliśmy, że trzeba zrobić coś więcej. Podpisaliśmy umowę z agencją ochrony na monitoring posesji. Teraz czujemy się spokojni i pewni, że jesteśmy bezpieczni.
Andrju
Posty: 14
Rejestracja: wt lip 30, 2019 10:10 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Andrju »

Sejf nie uchroni cię przed włamaniem. A jedynie, jeśli faktycznie jest dobry, uchroni kosztowności, które tam schowasz. Jeśli chcesz zadbać by nikt niepowołany nie dostał się do twojego domu, to trzeba zainstalować alarm i monitoring. Alarm i monitoring są dyskretne, ale oczywiście widać, że są, więc już nawet to działa odstraszająco.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Postzunia »

Na pewno warto będzie korzystać z monitoringu, możesz mieć pod kontrolą cały teren swojej posesji, nie tylko nagrasz potencjalnego włamywacza co ułatwi pracę policji ale również będziesz w stanie samą obecnością kamer wystraszyć potencjalnego złodzieja.
Parkerq
Posty: 13
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 10:52 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Parkerq »

To prawda, teraz włamania są nadal częste. Ja mam alarm, monitoring i do tego jeszcze rolety zewnętrzne. Rolety są solidne a mechanizmy niezawodne i spełniają swoją funkcję zabezpieczającą. A do tego estetycznie się prezentują.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: czosnekwrg »

Zalecam rozważyć zakup drzwi antywłamaniowych.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: anitka »

Drzwi antywłamaniowe, alarmy czy kamera do nagrywania - to są niezbędne elementy aby uchronić się przed włamaniem. Trzeba jeszcze koniecznie wspomnieć że kamera sama w sobie ma więcej zastosowań, nie tylko może nagrać złodzieja na gorącym uczynku ale zarejestrować inne zdarzenia, o których nie mielibyśmy pojęcia gdyby nie było monitoringu
Ameksqq
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 10:55 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Ameksqq »

Bezpieczny dom to podstawa. Fajną opcją jest aplikacja Dom Tapkey, z której korzystam i polecam.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Krasownikq »

Każde zabezpieczenia dla się w jakiś sposób obejść, dlatego uważam, że trzeba mieć ich jak najwięcej. Inwestycja w dobry, certyfikowany sejf jest wg mnie podstawą.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: dora4 »

Przemyślany system zabezpieczeń przede wszystkim - domofon, kamery, monitoring, alarm.
Moto
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 03, 2020 12:51 pm

Re: Jak ochronić się przed włamaniem ??

Post autor: Moto »

To prawda, o ochronie domu czy biura należy pomyśleć już zawczasu, jak sam zauważyłeś, teraz nie brakuje włamań itp. Ja zainwestowałem w system alarmowy i jestem bardzo zadowolony. System od lat działa sprawnie i bez zarzutów. Raz nawet uchronił mój biznes przed włamaniem. Wszystko zadziałało sprawnie i szybko. Nie mam żadnych zarzutów. Do tego bardzo kompetentna firma, z uwagą słuchają oczekiwań klientów i realizują usługi na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”