Kupno gotowego domu - za i przeciw

Jak wybrać projekty ? Przepisy, warunki zabudowy, plan zagospodarowania działki. Jakie zmiany ?
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: dora4 »

Znajomi kupili dom w stanie deweloperskim. Spodobał im się projekt a czas miał tu duże znaczenie, zanim sami postawili by dom zajęło by to kilka ładnych miesięcy, a oni nie mogli aż tyle czekać. Sprawdzili oczywiście wszystko, mieli swojego fachowca który ocenił jak dom jest postawiony i czy warty swojej ceny. Zadowoleni są bardzo. Także - czemu nie?
katarzyna.okolska
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 24, 2019 1:37 pm

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: katarzyna.okolska »

My kupiliśmy gotowy dom i nie żałujemy :) Jest to wygodna opcja, poza tym naprawdę teraz duży wybór jest pod tym względem. My akurat znaleźliśmy domy na sprzedaż w miejscowości Józefów. Bardzo się nam spodobały od razu, także nie zwlekaliśmy zbytnio z decyzją. ;)
boska44
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 22, 2019 1:26 pm

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: boska44 »

Też się zastanawialiśmy nad kupnem gotowego domu. Ale jest ciężko znaleźć taki dom który podpasuje zarówno mi jak i mężowi. Dlatego stwierdziliśmy,że lepiej i taniej wyjdzie wybudować nowy dom. Wybraliśmy projekt domu, taki nie za duży z dachem dwuspadowym. Może i dużo taniej nie wyjdzie, ale przynajmniej wiemy co budujemy a tak kupując gotowy dom nigdy nie wiesz co Cię czeka
ragi27
Posty: 23
Rejestracja: czw lip 11, 2019 12:11 pm

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: ragi27 »

Wiadomo ze za kupno gotowego domu czy mieszkania zapłacisz więcej, ale nie musisz już martwić się o pozwolenia, zakupy i plany. Zaoszczędzasz dużo czasu i stresu.
anielove
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:34 pm

!

Post autor: anielove »

Tylko gotowe domy! Mniej straconych nerwów :)
Hubert5176
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 08, 2021 6:56 pm

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: Hubert5176 »

Oczywiście, że lepiej kupić gotowy dom.
nat112
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 04, 2023 8:55 am

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: nat112 »

Świerkowe Bielany to świetne miejsce! Wspaniała okolica otoczona przyrodą, gdzie znajdują się przestronne szeregówki na Bielanach Wrocławskich. Osobiście jestem zachwycona możliwościami, jakie oferują te nieruchomości. Ostatnio zainteresowałam się domami na sprzedaż na Bielanach Wrocławskich – naprawdę godne uwagi oferty, które warto rozważyć
7ranos2
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 14, 2023 4:39 pm

Re: Kupno gotowego domu - za i przeciw

Post autor: 7ranos2 »

To są zdecydowanie moje ulubione. Widzę, że wiele osób podziela moje zdanie
-------------------------
https://balneokosmetyki.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty domów”