Wasze ulubione sklepy z meblami

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: loca89 »

Niezależnie od tego do jakiego wnętrza potrzebujecie mebli, możecie zapoznać się również z ofertą Forte. Sama właśnie chce przejrzeć ich propozycje, ponieważ niedługo będę wyposażać swój nowy dom. A tam słyszałam, że można mają naprawdę solidne i nowoczesne meble.
ziglorq
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 03, 2018 7:33 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: ziglorq »

Jeśli lubicie meble w stylu włoskim, bardzo eleganckie i stylowe to warto zerknąć na te z oferty producenta Natuzzi. Bardzo dobra jakość, możliwość spersonalizowania pod kątem odpowiednich wymiarów, wielkości czy wyglądu. Dobra cena i dość szybki czas realizacji zamówień.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: loca89 »

A czy kupowaliście już w klmmeble.pl? Właśnie dowiedziałam się, że można tam kupić solidne meble na wymiar do każdego wnętrza. Mnie najbardziej spodobała się oferta na szafy wnękowe. Dzięki nim można zyskać sporo miejsca i sprawić, że wnętrze zyska na walorach estetycznych.
dawidowskiq
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 04, 2019 5:35 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: dawidowskiq »

Moim ulubionym sklepem jest Yestersen, bo podobają mi się meble niestandardowe i wyjątkowe a nie te z sieciówek. Bardzo lubię meble i dodatki w stylu vintage, świetnie się komponują z nowoczesnymi wnętrzami. Takie akcenty są doskonałą dekoracją każdego wnętrza i podkreślają jego charakter
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Pipi »

A czy kojarzycie może taki internetowy sklep z meblami Sklep ABC meble? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie się tam rozejrzeć :) Mają tam naprawdę bardzo duży wybór wysokiej jakości mebli praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia w domu, więc na pewno uda Wam się coś wybrać :) Dodatkowy plus za to, że ceny w tym sklepie naprawdę nie są wysokie ;)
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: pietrzak »

Super jest też możliwość renowacji starych mebli. Tym bardziej, że tak modne są obecnie meble vintage. Jeśli chodzi o renowację mebli to dobrą opcją będzie tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller - Warszawa i okolice.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: loca89 »

Moim zdaniem warto tutaj wspomnieć również o firmie Mirat. Oni też mają bardzo ładne meble, które są świetnie wykonane i zgodne z najnowszymi trendami. Ogromny plusem są ceny nie wygórowane. U nich można zamówić meble do sypialni, jadalni, biura, kuchni. Praktycznie można u nich wyposażyć cały dom.
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: inbud »

Można dziś znaleźć niestandardowe meble i zupełnie inne niż takie, jakie mają znajomi. Tu w salonie Vieri Divani także da się znaleźć ekskluzywne i eleganckie meble. Zawsze też jak się je zmieni to uda się nadać innego klimatu w swoim mieszkaniu. Warto pomyśleć o zmianie mebli.
witekKamyk1q
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 03, 2019 6:17 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: witekKamyk1q »

Ja jestem oryginalny, bo kupiłem na Czestochowiak ławę za bezcen. Była zniszczona, więc wziołam papier ścierny i wygładziłem powierzchnie. Następnie kupiłem białą farbę akrylową do drewna. Pomalowałem równo warstwy. Po wyschnięciu żona wzięła serwetki z motywem ludowym i zrobiła akcent decoupage. Na sam koniec lakier i gotowe. Efekt jest oszałamiający.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Mateusz79q »

Nie mam jakiegoś ulubionego sklepu bo w końcu mebli nie kupuje się zbyt często. Teraz jednak raczej nikt nie powinien mieć kłopotu z zakupem wyposażenia do domu czy mieszkania bo sklepów jest mnóstwo. Moim zdaniem warto kupować w sklepach internetowych bo tam wybór jest naprawdę duży. Bardzo ciekawe meble oferuje sklep Market Meblowy. U nich można zamówić meble wysokiej jakości do każdego pomieszczenia. Na stronie sklepu znajdziecie aktualna ofertę - jest sporo promocji więc można kupić meble w bardzo atrakcyjnych cenach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”