Sypialnia na poddaszu

Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Goja »

Gdybyście byli zainteresowani jak aranżować oświetleniem poddasze, to widziałam w sklepie oświetleniowym TechnoDeluxe ciekawy artykuł właśnie w tej materii. Jesteśmy aktualnie w pracy w trakcie zmian oświetlenia. Szaleństwo normalnie. Zmiany również jeśli chodzi o żarówki. Teraz wszyscy na ledy przechodzą i raczej na tym dobrze wychodzą.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: doki3 »

Skosy jeśli o aranżację są trochę problematyczne, to fakt. Ale i z tym można sobie poradzić. Po prostu trzeba meble na wymiar zrobić i już. U mnie garderoba jest na poddaszu, też są skosy. Wiór-Płyt z Wyszkowa fajnie problem rozwiązał bo zaprojektowali i zrobili mi szafę skośną. Nie dość, że wygląda oryginalnie to powierzchnia jest idealnie wręcz wykorzystana. Cieszę się bo wyszło super.
Mia32q
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 13, 2019 7:13 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Mia32q »

Według mnie bez względu na to, w jakiej części domu znajduje się sypialnia, zawsze warto odpowiednio zatroszczyć się o nastrój w tym pomieszczeniu.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: budrys »

No najważniejsze to łóżko stoliki nocne i oczywiście jakaś szafa. Ja za dużo mebli nie mam w sypialni. Niedawno skończyłam ją urządzać ale jeszcze muszę kupić dużą narzutę na łóżko bo o tym oczywiście zapomniałam.
marta.krawczykq
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 24, 2019 1:16 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: marta.krawczykq »

A jak oświetlacie swoje sypialnie na poddaszu? My myślimy nad listwami LED i jakimiś stylowymi lampkami na szafki nocne. W sumie żarówki led e27 a60 15w jakie mamy w kuchni dają bardzo dużo światła i zastanawiamy się, czy nie lepiej kupić jakieś lampy z tymi żarówkami zamiast tych listew.
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: niedowiarek »

Sypialnia na poddaszu musi być piękna :) Myśleliście może o tym, aby jakoś wprowadzić odrobinę natury do swoich pomieszczeń? Oprócz kwiatów w doniczkach, warto również pomyśleć nad lasem w słoiku. Nie wiesz o czym mówię? :) Ja już mam jeden taki słoik z zawartością i według mnie, robi klimat całego pokoju.
Jacentaq
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 12, 2018 8:20 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Jacentaq »

Sypialnia na poddaszu jest bardzo klimatyczna. Sama taka mam. Może niewiele wejdzie ale miejsce na łóżko jest i na dużą szafę.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: mpire »

Niezależnie od tego, gdzie urządzimy sobie sypialnie, powinniśmy dużą uwagę zwrócić na wybór łóżka, a dokładniej materaca, od którego będzie zależeć nasz komfort snu.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: bob28 »

Myślę że do sypialni fajnym rozwiązaniem będzie wykonanie podłogi z paneli wysokiej jakości. Świetnie imitują drewno i kosztują znacznie mniej a łatwiej je utrzymać w czystości. Sklep oprócz paneli ma w ofercie także porady niezbędne do utrzymania paneli w czystości.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: loca89 »

Nie ważne tak naprawdę, gdzie twoja sypialnia będzie. Ważne jest to jak ją zaaranżujesz. Wiesz jest to miejsce w którym wypoczywamy. Dlatego powinno wzbudzać w nas pozytywne emocje. Według mnie tak jest, kiedy wszystko do siebie pasuje. Nawet pościel jest chociażby kolorystycznie ładnie dopasowana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”