Dodatki

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
Łukasz1920
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 18, 2019 1:20 pm

Re: Dodatki

Post autor: Łukasz1920 »

Też jestem tego zdania, że zakup dodatków najlepiej zostawić na sam koniec
palirata
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2019 7:57 am

Re: Dodatki

Post autor: palirata »

Po prostu kocham rzeczy ręcznie robione! <3 Świece dekoracyjne czy doniczki lub poduszki mogłabym kupować przez cały czas. Ostatnio odeszłam od tradycyjnej formy zakupów na rzecz zamawiania przez internet. Trafiłam na ciekawy sklep z przepięknymi dodatkami, w dodatku są właśnie ręcznie robione i nie rujnują domowego budżetu. Myślę, że warto poszukać tam czegoś dla siebie ;)
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Dodatki

Post autor: paulaq »

Ja postawiłam na klasyczną dekorację w postaci zdjęć w ramkach. Ale nie mogły to być byle ramki, w końcu miały służyć jako jak najlepsza ozdoba! Przez długi czas poszukiwałam, aż w końcu kupiłam ramki drewniane, idealnie komponujące się z wystrojem naszego pokoju. :)
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Dodatki

Post autor: cedarq »

Ktoś wspominał o designerskich wnętrzach. Sama bardzo je lubię. Są teraz bardzo na topie. Wystarczy popatrzeć na blogach wnętrzarskich.
staszek1985staszek
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 1:23 pm

Re: Dodatki

Post autor: staszek1985staszek »

Nie zapomnijcie o zamontowaniu w domu design bo dizajn swoją drogą ale o swoje kosztowności trzeba dbać bo licho nie śpi.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Dodatki

Post autor: loca89 »

Moim zdaniem nic tak nie nadaje wnętrzom charakteru jak właśnie obrazy. Dzięki nim nawet najnudniejsze wnętrza zyskują swój charakter. A teraz nawet sama dla siebie chce zamówić przepiękne obrazy z motywem kwiatów.
Mateusz25q
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 8:57 pm

Re: Dodatki

Post autor: Mateusz25q »

Warto również pomyśleć o nowoczesnych systemach alarmowych. Firma ATLine wykorzystuje zaawansowane technologie ii są liderami w dziedzinie specjalistycznych systemów elektronicznych ochrony zewnętrznej.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Dodatki

Post autor: heniutek »

A czy podobają się Wam dywany w przedpokoju? Przeglądając dostępne modele, można szybko się do nich przekonać, bo są naprawdę stylowe i eleganckie.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Dodatki

Post autor: pietrzak »

Ostatnio spodobały mi się różne plakaty na ściany. Dużo podróżuję więc szczególnie do gustu przypadły mi mapy w formie plakatów. Jestem ciekawa, jak Wam się podoba to rozwiązanie?
kamila.oborowska
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 25, 2019 10:59 am

Re: Dodatki

Post autor: kamila.oborowska »

U mnie w salonie super sprawdzają się doniczki srebrne. Długo szukałam pomysłu, jakie dodatki wybrać, nie lubię zamkowego stylu, dlatego w sumie postawiłam na szare i srebrne kolory. Wyszło naprawdę super, dużo teraz mają ciekawych dodatków w sklepach, także można poszaleć ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”