Wyposażenie łazienki

kasupa1q
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 24, 2018 2:19 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kasupa1q »

Pod koniec przyszłego miesiąca planowany jest remont mojej łazienki i problem w tym, że nie mam jeszcze wybranych produktów wyposażenia łazienki. Nie wiem jakie kupić płytki, kabinę prysznicową, baterie łazienkowe.
mdkow
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 21, 2019 9:21 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: mdkow »

Wygląd łazienki zależy od tego, co zostanie położone na ściany i podłogi :D
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Mateusz79q »

No w lazience nie moze zabraknac lustra - wg mnie to podstawa. Najlepiej jakies duze lustro, aby optycznie powiekszyc to z reguly niezbyt duze pomieszczenie. Mi sie osobiscie bardzo podobaja lustra podswietlane LEDami.
mareeekfebq
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 9:33 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: mareeekfebq »

Do do dekoracji ścian to nie tylko płytki się nadają i kamień. Można też zastosować klinkier. Polecam tu sobie sprawdzić kolekcje firmy King Klinker, moim zdaniem są super. Można coś kupić do klasycznej i nowoczesnej łazienki
kasupa1q
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 24, 2018 2:19 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kasupa1q »

Kocham ciemne, industrialne, przemysłowe i surowe wnętrza a w szczególności łazienki. Marzy mi się bardzo minimalistyczna łazienka, w której na ścianach i podłogach znajdować się będzie czarny marmur. Juz nawet znalazłem ciekawe płytki w sklepie Kamienne Wnętrza, ale przed ich zakupem wolę zapoznać się z Waszą opinią na ich temat. Mogę na Was liczyć?
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: robi1122q »

Wyposażenie łazienki jest w gruncie rzeczy bardzo istotne.
Przemyśleliście już sprawę czy chcecie w domu wannę czy prysznic?
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: madmax12 »

Wyposażenie łazienki takie jak armatura czy ceramika wcale nie musi być nudne, wzornictwo cały czas się zmienia i przedmioty codziennego użytki jak np. sedes może mieć całkiem interesujące kształty :) Niebanalnym wzornictwem mogą bardzo wiele zmienić i nadać nastrojowego wyglądu i atmosfery całej łazience.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kaszek1q »

Lepsza kabina prysznicowa , ponieważ mając odpowiedni natrysk możemy być pewni ,że opłaty za wodę będą znacznie niższe. Poza tym, taka kabina zajmuje znacznie mniej miejsca w łazience. Fajnym rozwiązaniem są kabiny z hydromasażem.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: cedarq »

Wanna, prysznic, umywalka - to wszystko jest oczywiście istotne. Ale trzeba też pamiętać o odpowiednich meblach łazienkowych. Muszą być one trwałe i dostosowane do warunków tego wyjątkowego pomieszczenia.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: heniutek »

A jakie kabiny prysznicowe w Waszej ocenie są godne uwagi? Potrzebuję czegoś sprawdzonego, co będzie wytrzymałe i będzie łatwe do utrzymania w czystości. Nie chcę rozwiązań marketowych, bo się ostatnio naciąłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”