Dodatki

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
mademoiselle
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 18, 2016 11:31 am

Dodatki

Post autor: mademoiselle »

Uwielbiam. Przywiązuję ogromną wagę do detali. Uważam, że każde wnętrze da się za ich pomocą odczarować.
Gdzie je najczęściej kupujecie? Jaki macie stosunek do rzeczy hand-made?
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Dodatki

Post autor: rainbow »

Rzeczy hand made uwielbiam. Lubie rzeczy niespotykane :))) Najczesciej kupuje je na znanym portalu (pakamera). Mam tez kolezanke ktora wyszywa przepiekne obrazy. Dodatki sa magiczne, to one nadaja aranzacji swoistego smaku :)))
Sabinkaq
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 5:43 pm

Re: Dodatki

Post autor: Sabinkaq »

To cudowne rękodzieło,nowoczesne i stworzone przez ludzi którzy czują modę,wiedzą co w danym czasie i do jakiego wnętrza pasuje.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Dodatki

Post autor: Mateusz79q »

Wiele osob niestety zapomina o parepatach, gdyz uznaje, ze nie sa one godne uwagi i inwestowania w nie jakis pieniedzy. Zostaja parapety takie, jakie zalozyl developer - czyli plastikowe. Ja uwazam jednak, ze parapety takze warto wymienic na lepsze - wg mnie tylko i wylacznie kamien: marmur albo granit. Taki parapet moze oprocz funkcji ozdobnej pelnic rowniez funkcje uzytkowa - mozna na nim postawic ozdoby, kwiatki itp, powiekszajac tym samym przestrzen uzytkowa w danym pomieszczeniu.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Dodatki

Post autor: nina1990q »

Prawda jest taka, że jeśli zdecydujesz się na meble designerskie to nie będziesz musiała już inwestować w dodatki. Takie meble same w sobie stanowią element dekoracyjny. Moim zdaniem prezentują się one bardzo oryginalnie.
mikosaq
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:40 pm

Re: Dodatki

Post autor: mikosaq »

Ja sama staram się robić dekoracje do domu, jak mam oczywiście czas, chęci i źródła inspiracji. Lubię odnawiać stare rzeczy i znajdować dla nich nowe zastosowanie, więc trochę akcesoriów udało mi się już przerobić. To jest fajny sposób na dekorowanie wnętrz, bo zyskują indywidualny i unikatowy charakter.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Dodatki

Post autor: dora4 »

Tak naprawdę to dodatki w końcu robią wnętrze i ich zmiana jest odmianą na miarę sporego remontu :) mnie szczególnie ciągnie do dekoracji ścian i na te ściany też wszędzie zwracam uwagę. Uwielbiam obrazy i ostatnimi czasy przekonałam się do reprodukcji, myślę że fajnie mieć na ścianie coś co każdy zna i mamy wiedzę jak obraz powstał i co w zamyśle autora przedstawia.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Dodatki

Post autor: Pipi »

Ja ogólnie lubię mieć dużo ozdób i dekoracji w moim domu :) Dlatego też szukam zawsze jakiś nowych sklepów z takimi rzeczami :mrgreen:
mikosaq
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:40 pm

Re: Dodatki

Post autor: mikosaq »

Moja żona też często zmienia wystrój w naszym mieszkaniu i kupuje nowe dodatki.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: Dodatki

Post autor: Mikrusq »

Wybór dodatków do wnętrza jest niezwykle trudny. Dodatki najlepiej kupować na samym końcu wykonywania aranżacji, aby móc bez problemu dopasować je do stylu w jakim urządzone sa pomieszczenia. Jednym z najważniejszych dodatków, których nie powinno zabraknąć w domu czy mieszkaniu sa rolety. Bardzo modne sa rolety materiałowe, które mogą mieć różne wzory. Duży wybór rolet znajdziecie w ofercie firmy DecoDesign. Deco Design oferuje rolety o typowych wymiarach a także realizuje zamówienia na rolety na wymiar.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”