Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: mpire »

Jakie atrakcje znalazły się na Waszych przyjęciach weselnych? Chcę zapewnić swoim gościom możliwie dużo atrakcji, aby nie czuli się znudzeni. Na moim przyjęciu znajdzie się fotobudka - widziałem ją u moich znajomych i zrobiła prawdziwą furorę - wszyscy, chętnie się w niej fotografowali. Zdjęcie z takiej imprezy to super pamiątka!
Lemur
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 25, 2018 6:51 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: Lemur »

Całkiem ciekawy pomysł na każdą imprezę.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: Pipi »

Ja również uważam, że fotobudka na wesele jest bardzo fajna atrakcją, dzięki której goście nie tylko fajnie się bawią, ale mają również pamiątki z imprezy ;) Większość firm, które takie fotobudki oferują, zapewnia również opiekę animatora oraz zestaw gadżetów ;) Dzięki nim można sobie porobić naprawdę ciekawe, oryginalne i zabawne fotografie ;)
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: dora4 »

Na wesele jak najbardziej fotobudkę warto wynająć. Byłam na wielu gdzie się pojawiała i nie powiem - z każdego fajne zdjęcia mam. Jedne lepsze inne gorsze, sporo tu od jakości samej budki zależy. I wygląd też się liczy, na takie wesele trzeba wybierać zgrabne. W tv kiedyś widziałam fotobudkę tej firmy https://smove.pl/ wizualnie bardzo elegancko się prezentowała i właśnie na jednym z wesel była i zdjęcia najlepsze jak do tej pory z niej mam właśnie. Sporo ich w ciągu tych kilku godzin zrobiliśmy a cena za wynajem standardowa była. Także radzę szukać i dopytywać, moim zdaniem innych firm gorzej te fotki wychodziły. Ta myślę że pewna, znany producent to w kazdym mieście ich urządzenia na wynajem powinny być. W każdym razie zawsze dzwoniąc można pytać, takiej informacji każdy musi udzielić.
evka1122
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 07, 2019 2:25 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: evka1122 »

Fotobudka jest dobra ale na pierwszą godzinę potem to już sie robi nudne także darowałabym sobie tego typu atrakcje. Lepiej wynająć jakiegoś animatora który poprawdzi zabawe i spokój :D Ja puki co szukam sukni ślubnej więc nie w głowie mi atrakcje :D
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: Marikaq »

My ostatnio byliśmy u kuzynki w Bielsku na super weselu - http://wroblowka.com.pl/ Naprawdę goście się niesamowicie wybawili. No ale przede wszystkim lokal był dobry, dobre jedzenie, mnóstwo miejsca do zabawy. Do tego dobry dj i można było szaleć. Nie trzeba było żadnych specjalnych atrakcji
Baklavaq
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 28, 2019 6:24 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: Baklavaq »

Hmmm my organizowaliśmy w sali na granicy polsko czeskiej - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html Super się wszystko odbyło. A z atrakcji dodatkowych mieliśmy wykupiony wiejski stół i fontannę z czekoladą. Nie wiem co się cieszyło większym powodzeniem bo i tu i tu dużo gości podchodziło i chwalili taki wybór
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: madmax12 »

Wg.mnie na siłę wymyślane często dziwne atrakcje się nie sprawdzą. Na pierwszym miejscu, powinno się zadbać o atmosferę, dobrą muzykę i smaczne jedzenie. Jeśli te warunki będą spełnione, goście na prawdę sami będą dobrze się bawić i nie będą potrzebne żadne dziwne nowości na przyjęciu weselnym. Należy zacząć od znalezienia odpowiedniego miejsca, w województwie Mazowieckim, pod Warszawą doskonałą propozycją może być Dom Weselny Astoria.
vinni1
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 16, 2019 1:06 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: vinni1 »

Co sądzicie o budce robiącej zdjęcia i dużych baniek mydlanych dla dzieci?
kerek
Posty: 27
Rejestracja: śr cze 05, 2019 4:34 pm

Re: Organizacja przyjęcia weselnego - jak je uatrakcyjnić?

Post autor: kerek »

Jakie atrakcje warto zapewnić gościom? Czy taki pokaz- http://www.ateliegrupa.pl będzie ciekawym rozwiązaniem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”