Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
blanka
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 5:08 pm

Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: blanka »

Fajnie byłoby gdybyśmy stali się dla siebie mniej anonimowi. Czy na forum znajdą się projektanci wnętrz? Geodeci? Albo inni związani z branżą? :)
Ja jestem ściśle powiązana z branżą medyczną. Technik farmacji, aktualnie studentka zdrowia publicznego. W przyszłości planuje podjąć naukę w zakresie badania słuchu. Marzy mi się biały kitel :-). Gdybym była ciut młodsza, poszłabym na uniwerek medyczny. ;)
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: rainbow »

Melduje sie stewardessa polskich linii lotniczych :). Juz jako mala dziewczynka chcialam polaczyc podroze z praca. Uwielbiam swoja prace i nie zamienilabym jej na nic innego. :) Co zamierzam?? Latac wiecej i czesciej. Nawet w domu ktory budujemy znajda sie lotnicze akcenty. :)
Znajomosc jezykow obcych w mojej pracy to podstawa. Dlatego tydzien temu zapisalam sie na kurs jezyka wloskiego. Obym wytrwala w postanowieniu pilnej nauki :)
mademoiselle
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 18, 2016 11:31 am

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: mademoiselle »

Studentka sztuki na ASP :) Marzyłam o tym od dziecka. Co zamierzam? Na pewno wyjechać na zagranice - najpierw na ERASMUSA, później na stałe. Życie jest zbyt krótkie żeby mieszkać w jednym miejscu :)
Sabinkaq
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 5:43 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: Sabinkaq »

Ja zamierzam zrobić w najbliższym czasie remont kuchni,mam niewymiarową kuchnię dlatego potrzebuję mebli na wymiar. Chodzę już za nimi od kilku tygodni i nie mogę trafić na te jedne jedyne.
Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam,że nie jest to łatwa sprawa,remonty cieszą ale niestety kiedy się je skończy.
makwil
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 09, 2017 5:27 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: makwil »

Remont kuchni, mogę pomarzyć. Proszę męża od 3 lat o to ! Zazdroszczę CI :D
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: cedarq »

Ja zaczynałam jako hostessa. I miło wspominam pracę, chociaż pierwsze zlecenie było totalną wpadką.Załatwiałam je na własną rękę i nie dostałam wynagrodzenia. Z perspektywy czasu wiem, że lepszą opcją szukania pracy w zawodzie byłaby agencja modelek i hostess Trójmiasto. Po pierwszej wpadce załatwiałam zlecenia przez agencję i to było dużo lepsze.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: heniutek »

Z wykształcenia jestem matematykiem, ale raczej w swoim zawodzie nie pracuję. No chyba, że mówimy o drobnych fuchach, jakimi są korepetycje. :) Aktualnie dość mocno przygotowuję się do otwarcia własnego sklepu internetowego z artykułami medyczno - rehabilitacyjnymi. Ska pomysł? Nie wiem, chyba z jakiejś potrzeby :P Tak czy siak, zastanawiam się nad czymś dość nowatorskim, czyli wprowadzeniu do sklepu odroczonych płatności: https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paypo. Myślę, że to może być dobre rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują np. ortezy lub innego sprzętu, a są przed wypłatą. Co o tym sądzicie?
kamillq
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 03, 2018 10:40 am

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: kamillq »

Ja pracuje na własny rachunek w sklepie internetowy, to dobra opcja, chociaż praca jest ciężka. Zamierzam rozwijać biznes i to chyba tyle. Zostawiam jeszcze namiary na serwis z poradami dla pracowników, jakby ktoś był zainteresowany https://poradnikpracownika.pl - dużo ciekawych informacji na nim znajdziecie, także dla osób, które planuję założyć działalność.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: Postzunia »

Ja obecnie pracuję w administracji ale zamierzam zmienić pracę więc założyłam profil tutaj https://www.talink.me/ Mój profil jest pasywny ze względu na brak gotowości podjęcia pracy od zaraz no i ukryłam część moich danych żeby przypadkiem mój obecny pracodawca się nie dowiedział o moich planach. Wiem że znajdę tu prace bo portal ma zasięg międzynarodowy i aktywnie wspiera strony w rekrutacji.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Czym się zajmujecie? Gdzie pracujecie? Co zamierzacie?

Post autor: doki3 »

Ja pracuję na własną rękę, prowadzę sklep z art. dla dzieci, zabawkami, dużo takich ręcznie robionych. Jednak zauważam, że coraz więcej osób robi zakupy w sieci, stąd pomysł żeby iść z duchem czasu i prowadzić jednocześnie sklep internetowy. Polecono mi ten portal https://pasejo.pl do założenia sklepu, dobre opinie słyszałam od osób, które sprzedają w internecie. Jedną z korzyści jest to, że za darmo można to zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”