gniazdka i wlaczniki

Dowiedz się więcej na temat układów przewodów oraz sprzętu elektroinstalacyjnego w budynku.
arkadiuszkm
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 12:14 pm

gniazdka i wlaczniki

Post autor: arkadiuszkm »

Przegladajac allegro, rozmaite sklepy internetowe zauwazylem, ze jest duza rozpietosc cenowa. Z czego ona wynika ??????
Chcac kupic gniazdka i wlaczniki do domku (parter+poddasze) musze wydac ponad tysiac zlotych. :| Oplaca sie kupowac te z najdrozszej polki cenowej :?:
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: dxdq »

Ja bym nie oszczedzala. W obecnym domu mam te nizszej polki cenowej i zaluje tego wyboru. Sa wykonane ze slabszej jakosci materialu (szczegolnie gniazdka). Budujac docelowy bom nie popelnie tego bledu.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: Boloq »

Czasem warto zapatrzyć się w pomoc przy podłączaniu elektryczności w mieszkaniu. Nie zawsze sami dajemy sobie rade. Konkretny elektryk bądź firm elektryczna mogą by tu pomóc.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: paulaq »

Też właśnie zauważyłam tę różnicę, kiedy ostatnio kupowałam dodatkowe kable i przewody w sklepie elektrycznym. Natomiast udało mi się trafić bardzo dobrze i kupiłam dobry osprzęt za niewielkie pieniądze. Także najlepiej jest sprawdzić kilka ofert i wtedy wybrać tę najlepszą.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: Pipi »

Moim zdaniem takie rzeczy najwygodniej i najlepiej jest zamawiać przez internet - również ze względu na najlepsze ceny :)
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: anitka »

Zamiast na aukcji lepiej zamawiać w sprawdzonym sklepie elektrycznym. Wszelkiego rodzaju gniazdka, włączniki czy ramki dostaniesz dużo taniej.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: loca89 »

Takie rzeczy najlepiej pozostawić fachowcom do podłączenia. Nie ma co igrać z prądem kiedy nie ma się odpowiedniej wiedzy.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: dora4 »

Na pewno w sieci jest taniej ale bezpieczniej myślę, że w sklepach internetowych kupować. Mają dobre ceny też i można być pewnym wysokiej jakości. I plus, że na towar nie trzeba czekać. Na portalu kiedyś zamówiłam i okazało się, że dopiero za 2-3 będzie wysyłka. Jak się planuje remont to wiadomo nie można tyle czekać.
Iwonamaleksq
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:27 pm

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: Iwonamaleksq »

Wszystko jest ważne przy urządzaniu mieszkania, domu. Ja postawiłam na coś niebanalnego, takie bardziej ciekawe gniazdka i włączniki o fajnym designie. Takie detale robią robotę muszę przyznać :)
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: gniazdka i wlaczniki

Post autor: Mannia1q »

Raz na jakiś czas nalezy sprawdzić, czy z kablami wszystko oby na pewno ok. Ostatnim razem powierzyłem te zadanie specjalistom z www.lokalizacjakabli.com . Ich badania wykazały kilka usterek w kablach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje elektryczne”