Rzeczy potrzebne przy instalacji

Prąd, gaz, wodociągi i kanalizacja. Dokumentacja i formalności.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Rzeczy potrzebne przy instalacji

Post autor: nina1990q »

Zastanawiam się , jakie rzeczy będą potrzebne mi przy instalacji elektrycznej. Wiem, że ważne są przewody. Pomyślałam jeszcze o puszkach, niestety nie wiem jaka ilość potrzebna jest gdy instalujemy wszystko od nowa w pobudowanym domu. Może coś mi podpowiecie?
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: anitka »

Zapytaj się elektryków co jest potrzebne, oni będą wiedzieć najlepiej. Ja też niedawno miałam remont i udało mi się wszystko co potrzebne zamówić przez internet.
sandalka
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 28, 2018 6:22 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: sandalka »

no i kasa potrzebna
KasiaSq
Posty: 24
Rejestracja: pt lis 09, 2018 4:12 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: KasiaSq »

Uważam, że elektronarzędzia typu wiertarka, wkrętarka czy szlifierka zawsze przyda się w domu, więc warto zainwestować w narzędzia dobrej jakości, które będą nam służyć długie lata.
Łukaszq
Posty: 9
Rejestracja: sob lis 24, 2018 3:22 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: Łukaszq »

Zgadzam się z Tobą Kasiu, jeśli kupować elektronarzędzia to tylko dobrych firm, bo wiadomo, że są porządne i nie ma też problemu z ich serwisem, co często się zdarza w przypadku chińskiego badziewia.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: budrys »

Właśnie najlepiej o takie rzeczy to pytać fachowców, oni najlepiej wiedzą, jeśli nie chcesz się sam tym zajmować zleć to firmie która zajmuje się całościowo od papierkowych spraw, instalację itd.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: Pipi »

Moim zdaniem prace związane z instalacją elektryczną najlepiej zlecić elektrykowi, który najlepiej będzie już wiedział, co mu będzie do tego potrzebne. :D
akcer
Posty: 14
Rejestracja: czw sie 22, 2019 12:24 pm

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: akcer »

co myslicie o elektronarzędziach AEG? Szukam czegoś mocniejszego do firmy, na razie rozkręcam biznes i pracuję na tym co mam, a to głównie budżetowe urządzenia i widzę ich niedostatki coraz mocniej.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Reczy potrzebne przy instalacji.

Post autor: pietrzak »

O takie szczegóły najlepiej dopytać elektryka, na podstawie projektu czy oględzin.
Damien21
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 29, 2020 11:41 am

Re: Rzeczy potrzebne przy instalacji

Post autor: Damien21 »

Ja polecam Ci od razu zainwestować w sterowniki oświetlenia, bo zapewniają komfort, oszczędność energii i bezpieczeństwo. Montując je przy tworzeniu instalacji elektrycznej, łatwiej dostosować oświetlenie do swoich potrzeb i zintegrować z systemami smart home. To inwestycja w przyszłość i wygodę ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przyłącza i media”