kredyt dla każdego online

Pożyczki konta bankowe, ubezpieczenia.
Kren231
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 08, 2017 2:37 pm

kredyt dla każdego online

Post autor: Kren231 »

Co myślicie o kredytach online ?
Riset
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 26, 2018 10:48 am

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: Riset »

Ja zawsze przed wzięciem każdej pożyczki przez internet, najpierw sprawdzam oferty w porównywarkach różnych produktów finansowych. W takich miejscach z reguły ogłaszają się renomowane firmy.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: mpire »

Zamiast kredytu w banku można również zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: nina1990q »

Taki kredyt każdy może wziąć ale nie każdy może go spłacić. Właśnie dlatego jestem przeciwniczką kredytów. Nikomu tego nie życzę bo upadłość konsumencka nie jest niczym przyjemnym.
pekos
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 28, 2018 9:43 am

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: pekos »

a karta debetowa ?
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: Goja »

Wolałabym nie pakować się w za duże kredyty z uwagi lekkiego strachu, czy dam radę go spłacić. Wyjście z zadłużenia to długotrwały proces i nie można tego bagatelizować. Wolę już dziś wiedzieć, co w razie gdyby mi się nóżka powinęła. W końcu nigdy nie wiadomo co przed nami.
mona221q
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:04 pm

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: mona221q »

Pożyczka to nie to samo co kredyt :) Ale przechodząc do meritum - ja nie mam nic przeciwko szybkim pożyczkom gotówkowym. Takie pieniądze są po prostu czasem niezbędne i dobrze, że są na rynku firmy, które takich pożyczek udzielają.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: cedarq »

Takie online, dla każdego, to będą w mojej ocenie pożyczki bez baz. Myślę, że bez problemów coś wybierzesz. Nawet osoby z kiepską historią kredytową mogą spróbować. Oczywiście jeśli są w stanie spłacać raty.
kajtek89
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 7:07 am

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: kajtek89 »

Miałem problemy z kredytami i skorzystałem z kredytu konsolidacyjnego. Wszystko przebiega bez problemów, a ja nie muszę się już teraz martwić przeterminowanymi pożyczkami i tym, czy będę miał pieniądze na kolejna rate.
artlubq
Posty: 16
Rejestracja: czw cze 13, 2019 10:03 am

Re: kredyt dla każdego online

Post autor: artlubq »

Wszystko zależy od tego jaką kwotę chcesz pożyczyć. Ja zdecydowałem się na pożyczkę, żeby pokryć część kosztów remontu kapitalnego domu, ale czasami kredyt jest lepszym rozwiązaniem. Jak mówiłem, zależy od kwoty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt”