Nowoczesny dom

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: westerosisgoodq »

W nawiązaniu do wcześniejszych wypowiedzi kolegów i koleżanek z forum również polecam wykonanie jakichś ciekawych balustrad do domu, które wzbogacą wnętrze jeżeli chodzi o aranżacje. Znajomy polecił mi bardzo fajne balustrady szklane, które wyglądają wprost obłędnie. Indywidualne podejście do klienta i możliwość kombinowania z projektem jak najbardziej na plus.
romek333
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 01, 2019 10:34 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: romek333 »

Za dobry dom to zawsze płaci się bardzo dużo pieniędzy. Tak ja uważam prywatnie.
woda99q
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 8:25 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: woda99q »

Nowoczesność to także oszczędność, zarówno czasu jak i pieniędzy. W domowym zaciszu, można to uzyskać dzięki wiercenie studni głębinowych, która może okazać się dobrą alternatywą dla wody kanalizacyjnej. Dodatkowo jej jakość jest wyższa i pełniejsza.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: agrafka11q »

Przy takim domu to od razu warto też zainwestować w porządne oświetlenie zewnętrzne. Ważne, żeby było to oświetlenie ledowe, więc energooszczędne. A na to to każdy z nas zwraca uwagę.
marcin.markowski
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 11, 2019 9:52 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: marcin.markowski »

Hej, czy ktoś z Was ma w domu oprawy sufitowe nieregulowane? Planuję zrobić w kuchni oświetlenie punktowe, zastanawiam się, jakie wybrać. Nie wiem, czy lepsze wpuszczane, czy natynkowe?
milena.ostroqq
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 23, 2019 10:45 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: milena.ostroqq »

Hej, czy ktoś z Was ma w salonie gwiezdne niebo LED ? Zastanawiamy się z mężem nad takim rozwiązaniem, bardzo się nam to podoba. Mamy duży salon, dlatego chcielibyśmy go jakoś fajnie zaaranżować. Czy wykonanie takiego nieba jest trudne?
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: bob28 »

Jeśli chodzi o nowoczesny dom to polecam wyposażyć go w lampy stojące bo wracają do łask.
edyta.bartowska
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 08, 2019 11:50 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: edyta.bartowska »

Hej! Czy ktoś z Was poleci jakieś nowoczesne lampy nad stół? Szykuje się nam remont kuchni i jadalni, chcemy też z oświetleniem poeksperymentować, szukamy inspiracji :) Macie jakieś sprawdzone rozwiązania?
Kostelaq
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 20, 2019 10:13 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: Kostelaq »

Zależy mi, aby nasz nowy dom urządzić nowocześnie i gdy zastanawiałam się nad oświetleniem, to pomyślałam, że wykorzystam do tego celu także pasek LED . Jest to bardzo praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie szczególnie w przypadku zastosowania go w miejscach, gdzie umieszczenie klasycznego oświetlenia będzie niemożliwe. Na przykład w różnych wnękach, za lustrami, na brzegach schodów, pod półkami. Mam mnóstwo pomysłów gdzie w domu można LED zastosować.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: Mannia1q »

Nowoczesny dom, czyli drewniany w zgodzie z naturą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”