Nowoczesny dom

Mia32

Re: Nowoczesny dom

Postautor: Mia32 » pn lip 08, 2019 11:34 am

Według mnie odpowiednio dobrane lampy to jednak z ważniejszych kwestii zwłaszcza w nowoczesnym domu. Na pewno jeżeli chodzi o lampy designerskie sklep Domodes posiada bardzo ciekawą ofertę takich produktów, przy czym zasadniczo asortyment w tym przypadku jest na tyle szeroki, że bez problemu każdy znajdzie tam wiele ciekawych propozycji dla siebie, o ciekawej stylistyce i dobrej jakości.
marcin.markowski

Postautor: marcin.markowski » czw lip 11, 2019 9:54 am

Hej, czy ktoś z Was ma w domu oprawy sufitowe nieregulowane? Planuję zrobić w kuchni oświetlenie punktowe, zastanawiam się, jakie wybrać. Nie wiem, czy lepsze wpuszczane, czy natynkowe?
milena.ostrowska

Postautor: milena.ostrowska » wt lip 23, 2019 10:52 am

Hej, czy ktoś z Was ma w salonie gwiezdne niebo led? Zastanawiamy się z mężem nad takim rozwiązaniem, bardzo się nam to podoba. Mamy duży salon, dlatego chcielibyśmy go jakoś fajnie zaaranżować. Czy wykonanie takiego nieba jest trudne?
bob28

Postautor: bob28 » śr sie 21, 2019 9:03 am

Jeśli chodzi o nowoczesny dom to polecam wyposażyć go w lampy stojące bo wracają do łask. Najlepszy wybór znajdziesz tutaj https://lunares.pl/lampy-stojace i dodatkowo w dobrej cenie bo są wyprzedaże. Jeśli nie podobają ci się stojące to jest wiele innych ciekawych modeli więc na pewno coś dobierzesz.
madmax12

Postautor: madmax12 » śr paź 02, 2019 6:50 pm

Pochodzę z okolic Krakowa, buduję dom i zdecydowałem żeby posiadać dwa ujęcia wody. Jedno źródło czyli sieć wodociągowa będzie służyć jako woda pitna a studnia jako źródło wody dla podlewania ogrodu. https://naterm.pl/ Znalazłem firmę Naterm, wyglądają na dobrych fachowców w tym co robią, dla mnie ważne aby firma była z okolic, wtedy wszystko powinno pójść sprawniej.
edyta.bartowska

Postautor: edyta.bartowska » wt paź 08, 2019 11:52 am

Hej! Czy ktoś z Was poleci jakieś nowoczesne lampy nad stół? Szykuje się nam remont kuchni i jadalni, chcemy też z oświetleniem poeksperymentować, szukamy inspiracji :) Macie jakieś sprawdzone rozwiązania?