Narzędzia na prezent?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Narzędzia na prezent?

Post autor: paulaq »

Chciałabym zrobić prezent mojemu mężowi i kupić mu narzędzia. Co najlepiej wybrać?
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: kaszek1q »

Hmm, właściwie to ciężko mi powiedzieć. Chyba najlepiej takie narzędzia, jakich jeszcze nie ma :)
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: morgo »

Myślę, że takie klucze mogą być ciekawym pomysłem na prezent. Nie są drogie, a do tego obecnie są w promocji. W sklepie jest bardzo duży wybór różnych narzędzi, więc można się tam na spokojnie rozejrzeć i znaleźć coś, co uznamy za dobre rozwiązanie.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: Mikrusq »

Jeśli to ma być prezent dla majsterkowicza to narzędzia są świetnym pomysłem. Myślę, że bez problemu coś wybierzesz. Takie narzędzia zawsze się przydają więc prezent będzie trafiony.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: pietrzak »

Myślę, że to Ty powinnaś najlepiej wiedzieć, czym dokładnie interesuje się Twój mąż. Najlepiej po prostu podpytaj męża, co by mogło mu się przydać.
Erykus_2
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 22, 2019 1:44 pm

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: Erykus_2 »

Jest to bardzo ciekawy pomysł. Sam bardzo bym się ucieszył z narzędzi jeśli dostałbym je na urodziny czy jakieś święta. Mój brat za trzy tygodnie ma urodziny i postanowiłem razem z żoną kupić mu na prezent zestaw narzędzi do gwintowania.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: westerosisgoodq »

Moim zdaniem narzędzia na prezent to świetny pomysł! Tym bardziej, jeżeli jest to prezent dla majsterkowicza to zaręczam - będzie wniebowzięty :)! Tylko na początku podpytaj, co by potrzebował do swojego warsztatu :D.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: anitka »

Bardzo często się prezentuje mężczyznom narzędzia, sama niejednokrotnie czy to ojcu, czy mężowi robiłam taki podarunek. Oczywiście to zależy od osoby, ale jeśli mamy do czynienia z majsterkowiczem to na pewno będzie zadowolony ;)
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: niedowiarek »

;)
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Narzędzia na prezent?

Post autor: robi1122q »

Pewnie czemu nie tylko możesz jeszcze przemyśleć inne opcje prezentowe. Ja uważam, że warto to przemyśleć:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”