dobry start w przyszłość.

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Sabinkaq
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 5:43 pm

dobry start w przyszłość.

Post autor: Sabinkaq »

Zamierzam studiować kierunek zdrowie publiczne
Czy to zagwarantuje mi dobry start w przyszłość,czy dzięki tym studiom znajdę dobrze płatną pracę?
Chciałabym stać się osoba niezależną,spełniać się zawodowo,robić karierę zawodową.Czy to wszystko jestem w stanie osiągnąć po skończeniu tego kierunku?
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Pala »

Tak na prawdę obecnie żadne studia nie zagwarantują Ci dobrze płatnej pracy.
makwil
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 09, 2017 5:27 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: makwil »

Dokładnie, żądne studia nie dają nic.. chyba że medyczne... !
Makumba18
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 20, 2017 11:07 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Makumba18 »

Zdrowie publiczne xDDDDD
> dobry start w przyszłość xDDDDDDD
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Pala »

Teraz coraz ciężej jest zapewnić dobry start w przyszłość. Ja już teraz oszczędzam pieniądze na przyszłość mojego dziecka. W przeciągu kilku tygodni chcę też kupić mieszkanie, które teraz chciałabym wynajać a w przyszłości oddać synkowi. Dobrą ofertę widziałam tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/mieszkania/warszawa i mam nadzieje, że mam wystarczającą zdolność kredytową i bank udzieli mi kredytu na kwotę, której potrzebuje do jego kupna,
kasupa1q
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 24, 2018 2:19 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: kasupa1q »

Dobry start w przyszłość na pewno zapewnią studia jakie nas interesują. Uważam, że osoba, która dobrze się czuje w swoim zawodzie to na pewno będzie bardzo dobrym zawodowcem. A dobry zawodowiec obojętnie w jakim zawodzie będzie ceniony. A człowiek ceniony dobrze zarabia, bo nikt nie będzie chciał go stracić. A z racji, że w pracy spędza się ponad połowę dnia, w sumie ponad połowę życia to warto wybrać coś co lubi się robić.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: nina1990q »

Jeśli już zdecydujecie się na studia to musicie pamiętać o wszystkich konsekwencjach, które się z tym wiążą. Jest to chociażby konieczność napisania pracy dyplomowej po studiach. Wiem, że to nie jest łatwe zadanie dlatego polecam skorzystać z takiego rozwiązania jak analizy statystyczne. Myślę, że to ułatwi napisanie jakiejkolwiek pracy.
Mumis
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 22, 2018 11:33 am

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Mumis »

Myślę, że warto jest zwrócić dziś uwagę na programowanie i informatykę. To na pewno są przyszłościowe kierunki.
_____________________
damskie-perfumy24.pl
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Goja »

Jeszcze nie tak dawno nikt nie chciał iść na pielęgniarstwo https://www.puw.pl/pl/studia/pielegniarstwo a teraz proszę, warunki pracy i płacy się polepszyły i ludzie walą drzwiami i oknami do uczelni, gdzie jest ten kierunek. Można pracowac i się uczyć. Bardzo fajnie jest to rozwiązane na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: dobry start w przyszłość.

Post autor: Pipi »

Ja uważam, że same studia niestety dobrego startu w przyszłość nie zapewnią. Trzeba też zrobić coś dodatkowo. Na pewno przyda się znajomość języka obcego, głównie angielskiego, dlatego też warto pomyśleć o jakimś profesjonalnym kursie, na przykład organizowanym przez Szkołę Językową Speak Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow. Uważam, że to będzie bardzo dobra inwestycja, która pomoże w przyszłości między innymi w znalezieniu pracy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”