projekt domu

paulinabbq
Posty: 66
Rejestracja: pn maja 27, 2019 11:50 am

projekt domu

Post autor: paulinabbq »

Witam, szukam firmy, która zaprojektuje dla mnie nowoczesny dom z bali - coś ktoś?
KajGor41q
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: projekt domu

Post autor: KajGor41q »

A myśleliście o montażu takiej instalacji jak centralny odkurzacz ? bo moim zdaniem w domach powinny być takie odkurzacze. Ja mam dom 220 m i bez takie instalacji było by nam trudno latać po całym domu z odkurzaczem na kablu. Taką instalację zrobiła nam firma http://borkowski.pl/.
partosa
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 18, 2019 4:39 pm

Re: projekt domu

Post autor: partosa »

Moim zdaniem dobry kredyt załatwi wszystko aby sie nie martwić o pieniadze w naszym zyciu ja wziąłem i sie tego nie wstydze :) Od teraz mam przyjemniejsze życie dzięki temu mam wielką rodzinę! :) https://creditnow.pl/ranking-chwilowek/
Kama1q
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 30, 2019 11:33 am

Re: projekt domu

Post autor: Kama1q »

Chyba najlepiej to przejrzyj sobie gotowe projekty domów z bali, będziesz miał wtedy jakieś pojęcie o tym, co chcesz i co ci się podoba. Jeśli nic ci się nie spodoba, to dobrym pomysłem jest zrobienie projektu indywidualnego, wtedy masz możliwość w pełni decydowania o tym jak dom będzie wyglądał. U nas projekt robiła firma Inżynieris Tomasza Łuczaka z Kalisza - http://inzynieris.kalisz.pl/ . To doświadczeni fachowcy, którzy zaprojektowali nam takim dom o jakim marzyliśmy, ale równocześnie funkcjonalny i wygodny. Wiele rzeczy nam doradzili, ale też, na szczęście, odradzili nam sporo naszych pomysłów, które tylko w teorii dobrze wyglądały :) Towarzyszyli nam na każdym etapie budowy i wspierali fachową wiedzą i doświadczeniem. Pomogli przy wyborze ekipy, przy zakupie odpowiednich materiałów, słowem zajęli sie wszystkim, tak że budowa była dla nas zupełnie bezproblemowa, a sam dom, jest zrobiony dokładnie tak, jak chcieliśmy.
HEPTYCZKIEWICZ
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 02, 2020 2:41 pm

Re: projekt domu

Post autor: HEPTYCZKIEWICZ »

Widzę, że macie jakieś swoje ulubione firmy w zakresie projektów domów. Ja sam też taką mam i jest to MG Projekt Pracownia Architektoniczna https://www.projekt.com.pl/. Bardzo fajna firma z Warszawy, z siedzibą przy ul. Uczniowskiej 14. Oczywiście istnieje możliwość kontaktu albo mailowo (https://www.projekt.com.pl/) albo można przetelefonować (6766683).
amm9
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 8:31 pm

Re: projekt domu

Post autor: amm9 »

wszystko zalezy od was czego szukacie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam ekipy, materiałów”