Łóżko

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Łóżko

Post autor: Pala »

Hej wszystkim :)
Chcę zmienić mojemu synowi łóżko w pokoju, bo jednak rozkładana kanapa nie okazała się być dobrym pomysłem. Łóżko nie może być duże, bo syn ma mały pokój i nie chcę mu go zagracać i wolę, żeby miał większe biurko od większego łózka.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Łóżko

Post autor: cedarq »

A dlaczego rozkładana kanapa nie? Może wybrałaś jakiś kiepski model. Takie kanapy są bardzo estetyczne i funkcjonalne. I w gruncie rzeczy jak chłopak się męczy ze składaniem, to mogą być na stałe rozłożone ;)
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Łóżko

Post autor: Pala »

Łóżko dla dziecka w pierwszych dwóch latach życia to tradycyjne łóżeczko ze szczebelkami. Przychodzi jednak czas, gdy maluchowi jest w nim niewygodnie i po prostu ciasno. Wówczas zaczynamy przeglądać oferty różnych firm i zastanawiamy się, jaki model łóżka wybrać na kolejne lata. Oczywiście pierwsze, na co zwracamy uwagę, to wygląd. Szukamy czegoś kolorowego, bajecznego i wyjątkowego. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, zastanówmy się nad funkcjonalnością i bezpieczeństwem.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Łóżko

Post autor: cedarq »

To może jakaś sofka rozkładana? Wybór jest spory. A obicie zawsze może wybrać w dowolnym kolorze. Tak żeby pasowało do reszty.
Baklavaq
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 28, 2019 6:24 pm

Re: Łóżko

Post autor: Baklavaq »

My się znowu teraz rozglądamy za materacem
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Łóżko

Post autor: pietrzak »

Z doświadczenia wiem, że wybór łóżka nie jest łatwym zadaniem. W internecie jednak można znaleźć wiele sklepów z meblami, których nie znajdziecie w innych sklepach internetowych.
Waldemar Basikq
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:52 pm

Re: Łóżko

Post autor: Waldemar Basikq »

Praktycznym rozwiązaniem jest tapczanik, wyposażony w dodatkową szufladę, gdzie zmieszczą się pościel, zabawki czy koce.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Łóżko

Post autor: blobers »

Jeśli już o pościeli wspominasz to moim zdaniem warto nadmienic także o tym, że także pościele 3d. Sam ostatnio taką kupiłem i na prawdę jestem z niej bardzo zadowolony. Nie dosyc, że świetnie prezentuje sie na łóżku to jeszcze widać, że jest solidnie wykonana i wcale nie była droga. Moim zdaniem jak najbardziej warto się nia zainteresować
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Łóżko

Post autor: kaszek1q »

Macie sprawdzone sklepy (najlepiej online) z pościelą? Byłam w kilku stacjonarnych sklepach w moim mieście, jednak nic nie wpadło mi w oko. Zastanawiam się nad zakupem pościel z motywem 3D, tym bardziej że ceny sa bardzo zachęcające.
tonni
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 26, 2019 2:37 pm

Re: Łóżko

Post autor: tonni »

Do pokoju dziecka to bym pewnie kupiła łóżko jednoosobowe i do tego wygodny materac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”