Wasze ulubione sklepy z meblami

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
olalina
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 17, 2016 4:44 pm

Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: olalina »

Tak jak w tytule.. jakie są wasze ulubione sklepy z meblami? Urządzając mieszkanie wybraliście meble pochodzące z jednego sklepu? Czy to taki firmowy misz-masz? Ja nie będę oryginalna. Moim ulubionym sklepem jest IKEA. Meble wysokiej jakości, przystępne ceny, duży wybór modeli/kolorów to niewątpliwy atut tej firmy.

Mój ostatni "łup" to sofa w oryginalnym, jasnoniebieskim kolorze :-)
Załączniki
norsborg-sofa-narozn-lezanka-niebieski__0377411_PE558860_S4.JPG
norsborg-sofa-narozn-lezanka-niebieski__0377411_PE558860_S4.JPG (15.54 KiB) Przejrzano 7199 razy
katralala
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 18, 2016 8:10 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: katralala »

Cześć.

Kanapa robi wrażenie. Kolor rzeczywiście niebanalny. Lubie wypoczynki większych rozmiarów. Mega funkcjonalne. Ja ulubionego sklepu nie mam - nie przywiązuję do tego wagi.
vayolette
Posty: 13
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 12:57 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: vayolette »

My jeszcze nie postawilismy domu a ja juz rozgladam sie za meblami. Niestety zadna z ofert mnie nie zachwycila ale to tylko z tego wzgledu ze ja lubie stylowe, stare wnetrza. Mam jeszcze duzo czasu wiec regularnie bede odwiedzac pchli targ. Znalazlam tam juz wiele perelek. Uwielbiam meble z dusza
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: dxdq »

Rzeczywiście możliwości jest od groma! :)
Tak jak vayolette nie korzystam z oferty sklepow. Wspieram rzemieslnictwo :-) Wszystkie meble w mieszkaniu mam robione na zamowienie. Roznica jak dla mnie jest kolosalna. Tak wygodnej sypialni bym nie znalazla. Trafilam na stolarza artyste. Fachowca, ale i artyste
Multimaster
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 04, 2016 6:44 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Multimaster »

Ja w tym roku kupowałem trochę mebli w sklepie Abra. Mają niskie ceny. Początkowo zastanawiałem się, czy jakościowo nie jest to jakiś bubel, ale na chwilę obecną bardzo chwalę sobie zarówno narożnik, jak i stół do kuchni.
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: rainbow »

Multimaster pisze:Ja w tym roku kupowałem trochę mebli w sklepie Abra. Mają niskie ceny. Początkowo zastanawiałem się, czy jakościowo nie jest to jakiś bubel, ale na chwilę obecną bardzo chwalę sobie zarówno narożnik, jak i stół do kuchni.
Ooooo... bardzo wartościowa informacja. Nie znam tej firmy. Jeśli mówisz, że ceny są przystępne to przyjrzę się ich propozycjom bliżej :)
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Boloq »

Black Red White :D
justyna93q
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 12, 2017 7:21 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: justyna93q »

Agata meble :)
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: blobers »

Wszędzie są piękne te meble, tylko trzeba dobrze wybierać.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Mateusz79q »

A jeżeli ktoś lubi porządne, tapicerowane meble, to polecam mu polski, rodzinny sklep Meble Perfect.
Można tam znaleźć meble naprawdę dobrej jakości. Fotele, sofy, pufy - wszystko starannie wykończone i wykonane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”