Profesjonalne czyszczenie

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Profesjonalne czyszczenie

Post autor: kaszek1q »

W wyniku pożaru w budynku dochodzi nie tylko do strat materialnych, ale i do uwolnienia substancji chemicznych. Niestety ciężko na własną rękę pozbyć się tego nieprzyjemnego zapachu i konieczna będzie tutaj pomoc ze strony profesjonalnej firmy.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: anitka »

No tak, to podbramkowa sytuacja i wtedy może i warto skorzystać z takiej usługi. Jednak jeśli chodzi o codziennie porządki to oczywiście można je ogarnąć samemu. Tak ostatnio zaczęłam mocno zwracać uwagę na to jakie środki czystości stosuję i zauważyłam, że to mnóstwo chemii. Natomiast można kupić przecież ekologiczne produkty, które nie są szkodliwe. Myślę, że najwyższy czas na zmianę
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: doki3 »

Według mnie nawet w domu warto stosować profesjonalne środki do sprzątania, czyszczenia różnych powierzchni. Z takimi sprząta się szybciej i efekt jest dużo lepszy. Dobry sprzęt do sprzątania też jest ważny.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: czosnekwrg »

Do profesjonalnego czyszczenia wykorzystuję wysokiej jakości środki chemiczne.
pomocny90q
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2019 9:58 am

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: pomocny90q »

Tutaj bez wątpienia kluczową kwestią jest dobór odpowiednich środków czystości. Ze swojej strony mogę polecić wam produkty z Pro Formula. :)
aggatusaq
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:38 am

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: aggatusaq »

ja się rozglądałem za czymś co mi pozwoli szybko oczywiścić drewniany taras, podjazd, kostkę brukową, ryobi wypuściło fajny sprzęt, nazywa się patio cleaner, można rózne końcówki zamontować w zależności od nawierzchni, mi się bardzo dobrze sprawdza w porzadkach
Ferdynand5421
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 07, 2021 11:42 am

Re: Profesjonalne czyszczenie

Post autor: Ferdynand5421 »

Właśni ciężko znaleźć coś porządnego do czyszczenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”