Remont domu. Rozterki.

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Boloq »

Jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania z oświetleniem to warto zaopatrzyć się w LED.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: bob28 »

Według mnie jeśli mówimy o remoncie to nie można zapominać o zakupie lub wynajmie dobrej klasy sprężarek. Są to urządzenia świetnej jakości, pracujące cicho i wydajnie, a jednocześnie decydując się na te produkty wiemy że będą działać bezproblemowo.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Postzunia »

Jeśli chodzi o remont domu to zanim się tym zajmiesz to warto wezwać eksperta budowlanego, który sprawdzi stan całego budynku i będziesz mieć obraz co trzeba zrobić. Lepiej wydać na ekspertyzę niż później poprawiać niedoróbki i niedopatrzenia. Przemyśl takie rozwiązanie jeśli chcesz mieć wszystko porządnie zrobione.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: pietrzak »

Po remoncie na pewno będzie trzeba zająć się takimi kwestiami jak wywóz gruzu. Warto wiedzieć do kogo udać się w tej kwestii.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Mateusz79q »

Remontując dom czy mieszkanie zawsze ma się wiele rozterek bowiem nie wszystko może iść zgodnie z planem. Aby zmniejszyć stres związany z remontem najlepiej zdecydować się na współprace z doświadczoną firmą.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: mpire »

Myślę, że powinieneś podczas remontu wykorzystać beton architektoniczny :-). Może Ci się przydać.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: blobers »

Też właśnie przymierzam się do remontu swojego domu i mam kilka dylematów. Jednym z nich jest na przykład to co na ścianę w przedpokoju będzie najlepszym wyborem? Może ktoś z was ma w tej kwestii jakieś doświadczenie i będzie w stanie mi pomóc i coś podpowiedzieć?
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: loca89 »

A planujecie sami przeprowadzić remont czy z pomocą firmy? Dzisiaj macie tak wiele w tym zakresie informacje w sieci, że można popróbować coś samemu wykonać. Przykładowo dotyczących wyboru farby, czy też jak wykonać niektóre prace samemu. Sprawdź.
Mia32q
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 13, 2019 7:13 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Mia32q »

Skoro już o oświetleniu mowa, jak oceniacie taką opcję jak inteligentne oświetlenie ? Jakiś czas temu czytałam ciekawy artykuł na ten temat na Strefie Porad Iluve i muszę przyznać, że tego typu rozwiązanie wydaje mi się bardzo ciekawą opcją, nie tylko bowiem może poprawić nasz komfort życia, ale niewątpliwie przyczyni się także do oszczędności.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: loca89 »

Właśnie u mojej mamy odbywa się kapitalny remont domu. Nawet planuje ona zmienić u siebie wszystkie lampy na coś bardziej stylowego i nowoczesnego. Mówiła już wstępnie, że znalazła świetne lampy wiszące.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”