Remont domu. Rozterki.

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Mateusz79q »

Moim zdaniem można z powodzeniem remont zrobić samodzielnie tylko podstawą są dobre narzedzia. cięzko cokowliek zdziałać chocby bez wiertarki. Ja tak zabrałem się za remont i potem w tracjie musiałem na szybko dokupowac wiertarkę i wkretarkę bo prace staneły. Szukałem raczej czegoś taniego ale solidnego i polecili mi w marlecie sprzet z ryobi. Jest całkiem spoko, fdo takich podstaowych rprac nadaje się idealnie.
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: kierownikbudowy1 »

Przy remoncie domu zawsze wychodzą spore rozterki, często zastanawiamy się jakie elementy wyposażenia wybrać, nie inaczej jest przy wymianie pieca. Sporo gospodarstw domowych przechodzi teraz na pellet, to dobre i dość łatwo dostępne paliwo, głównie dzięki producentom takim jak Maximer. Firma stawia na dobrą jakość produktu, firma nieustannie podnosi jego jakość, ma też bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży, jest ona systematycznie rozbudowywana zarówno wśród detalu jak i hurtu.
irkiniaq
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 06, 2020 10:16 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: irkiniaq »

Podczas remontu mąż zajmowałam się strona techniczną a cała reszta należała do mnie. Wygląd ma dla niej duży priorytet, więc ustaliliśmy wytyczne czego chcemy, no i razem dopasowaliśmy się do tego.
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: inbud »

W nowoczesnym domu można sobie pozwolić na odważniejsze rozwiązania i być może się sprawdzi fototapeta w łazience ? Jest ich mnóstwo i uda się jakąś dopasować kolorystycznie do pomieszczenia.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Marko33q »

Faktycznie, w tak istotnych kwestiach warto zawsze być szczególnie ostrożnym. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście szczególną uwagę zwrócili na prawidłową konstrukcję całego budynku.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: kaszek1q »

Jeśli chodzi o remont domu, to ja polecam zainwestować w płytki - są bardzo praktyczne i z łatwością się je czyści. My postawiliśmy na płytki w kuchni, łazience ale też garderobie.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: pietrzak »

Moim zdaniem bardzo ważne jest też odpowiednie zaaranżowanie wnętrza. Dlatego polecam rzucić okiem na materiały do wykończenia i wystroju wnętrz. Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziecie coś dla siebie.
karol443
Posty: 7
Rejestracja: wt maja 05, 2020 3:30 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: karol443 »

Zawsze jak się robi remont domu to się powinno cały dom zmienić.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: octavia »

A co myślicie o zastosowaniu do wnętrz kamienia naturalnego? Bo właśnie ja zastanawiam się na takim rozwiązaniem u siebie. Chciałabym jedną ścianę wyłożyć takimi paseczkami kamiennymi. Przepięknie wyglądają i wydaje mi się, że dodadzą one charakteru wnętrzom. A wy co myślicie na ten temat?
pomocny90q
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2019 9:58 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: pomocny90q »

Ja od siebie mogę polecić specjalistów z Uponor, ponieważ mają doświadczenie i znają się na rzeczy. To właśnie po ich stronie leży także znalezienie instalatora, który sprosta waszym oczekiwaniom.Warto zdecydować się na takie ogrzewanie podłogowe już teraz, ponieważ okres letni jest najlepszym momentem na tego typu remonty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”