Remont domu. Rozterki.

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: octavia »

A ja właśnie remontuje łazienkę u siebie w domu i tak zastanawia się czy nawet nie wprowadzić do niej takie urządzenie jak suszarkę do rąk. W końcu jest to funkcjonalne urządzenia, a ja staram się stworzyć taki bardziej smart dom. Czy jest dobrym pomysł?
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: niedowiarek »

Wiecie na jakiej zasadzie przeprowadza się budowę domu z betonu komórkowego? Co o tym sądzicie? Słyszeliście kiedykolwiek o takim rozwiązaniu?
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Mannia1q »

Nasza największą rozterką było to, czy powinien pojawić się kominek w salonie. W końcu się zdecydowaliśmy i był to znakomity wybór, która nadaje charakteru w salonie! Jest piękna.
klarkowskaqq
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:14 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: klarkowskaqq »

Ja to muszę przyznać, że miałam bardzo dużo różnych rozterek i pytań co powinno się znaleźć w domu po remoncie a z czego lepiej jest zrezygnować. Ale jedno było pewne, że obowiązkowo musi się znaleźć w nim kominek. Za długo o nim marzyłam żeby na ostatniej prostej z niego zrezygnować
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: inbud »

Podczas remontu niektóre rzeczy mogą bardzo zaskoczyć i będzie trzeba też sobie poradzić z dodatkowymi usługami. Każde pomieszczenie trzeba zaprojektować i wybrać też ozdoby. Wtedy pokój stanie się przytulny.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: kania2 »

Jakiś czas temu robiłem remont w moim domu i postanowiłem trochę zmienić we wnętrzach . Teraz trochę żałuje, bo żona ciągle wprowadza nowe zmiany..
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: anitka »

My też z mężem jak remontowaliśmy dom mieliśmy sporo rozterek, ale na szczęście udało się remont ukończyć tak jak planowaliśmy :) Zainwestowaliśmy w inteligentny dom i teraz jestem wdzięczna mężowi za ten pomysł, bo jest większy komfort i też bezpieczeństwo. Też te ułatwienia wpływają na oszczędności, gdyż wiele z urządzeń można programować ;)
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: mpire »

Na pewno musisz zaopatrzyć się w dobrej jakości materiały, bo tylko to zapewni Tobie bezpieczeństwo i wytrzymałość.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: czosnekwrg »

Najważniejsze to zlecić wykonanie remontu do prawdziwych fachowców. Ja te zadanie powierzyłem zaufanej i sprawdzonej ekipie. Mam dwie lewe ręce, nie dla mnie takie zadania! Oni to załatwili w trybie natychmiastowym.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: pietrzak »

Ja bym to zadanie po prostu zleciła firmie remontowej. Specjaliści będą wiedzieli, jak zrobić taki remont od A do Z.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”