Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: nina1990q »

Najlepiej w internecie bo jest większy wybór różnych kosmetyków.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: madmax12 »

Ja ostatnio odkryłem ciekawą linię kosmetyków dla kobiet i mężczyzn z linii body care. Kosmetyki marki HB pozwolą lepiej nawilżać i pielęgnować skórę całego ciała szczególnie latem kiedy jest to bardzo trudne a skóra wysusza się dużo szybciej. Kosmetyki w różnej postaci dla kobiet i mężczyzn, dostępne są również online do zamówienia do domu.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: budrys »

Hej poszukuję sprawdzonego sklepu z mydłami ale naturalnymi. Dobrze by było aby mydło te było w płynie gdyż do łazienki takie są bardziej praktyczne i wydajne. Niestety oboje z mężem jesteśmy alergikami i byle jakie mydło strasznie wysusza nam skórę, dlatego alergolog polecił,nam byśmy używali tylko mydła naturalnego. Tylko gdzie takie pewne znaleźć? i tu przydatny był internet. Znaleźliśmy sklep z takimi naturalnymi mydłami w płynie na mydła naturalne.
joasiak
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 29, 2019 8:50 am

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: joasiak »

Zależy jakie kosmetyki. Ja np. szampony i odżywki do włosów kupuję z jednej firmy, a kremy do twarzy i maseczki w innym. Nie pamiętam kiedy ostatnio zamawiałam wszystkie kosmetyki tylko z jednego sklepu :)
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: abvero1q »

Z tego co widzę to znacie się na kosmetykach i na zabiegach kosmetycznych więc chcę zapytać o zabieg dzieki któremu można usunac blizny. Niestety, ale mam 2 takie blizny ktore wygladaja bardzo brzydko laseru sie balem wiec moze jest metoda bardziej skuteczna? Czy ktos z obecnych tu osob moze powiedziec kilka slow na ten temat?
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: dora4 »

Największy wybór jest teraz zdecydowanie w sieci. I cenowo też korzystniej jak stacjonarnie można kupować.
Adrian44343q
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2019 7:36 am

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: Adrian44343q »

Ja kupuje kosmetyki w internecie. Jest tam naprawdę duży wybór i na pewno znajdzie każdy coś dla siebie. Ja znalazłam tam idealny krem na zmarszczki dzięki czemu sa one mniejsze i już nie pojawiają się nowe. Polecam ponieważ warto
Roman_Tyr
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 25, 2019 7:04 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: Roman_Tyr »

Ja od jakiegoś czasu zacząłem zamawiać kosmetyki ekologiczne. Oczywiście jako mężczyzna nie potrzebuję ich dużo i są to głównie produkty do golenia, ale myślę, że warto zwrócić uwagę na te produkty, bo są naprawdę wysokiej jakości, a co za tym idzie są lepsze dla mojej delikatnej cery :)
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: Ruddzia »

w sieci nie brakuje drogerii internetowych, powinniście w takich miejscach właśnie szukać odpowiednich produktów.
wiki01q
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 09, 2019 12:44 pm

Re: Kosmetyki - gdzie się w nie zaopatrujecie?

Post autor: wiki01q »

Kosmetyki kupuję tylko i wyłącznie przez internet. Stawiam na naturalne kosmetyki dlatego w internecie mogę na spokojnie sprawdzić skład i przeczytać opinię na temat danego kosmetyku. Od czasu kiedy świadomie kupuję kosmetyki moja cera bardzo się poprawiła i do tego chodzę raz na jakiś czas do kosmetyczki na wodorowe oczyszczanie twarzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”