Wystawianie faktur

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Wystawianie faktur

Post autor: marek980 »

W jaki sposób wystawiacie faktury w swojej firmie? U nas teraz mają pojawić się zmiany i ma się pojawić system wfirma. Z tego, co czytałem to naprawdę interesująca opcja, ponieważ faktury będą teraz wystawiane szybciej u będzie się to robiło łatwiej.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Wystawianie faktur

Post autor: Pipi »

Najwygodniej oczywiście jest wystawiać faktury w wersji elektronicznej. Ogólnie to praca na dokumentach w takiej właśnie formie jest dużo szybsza, prostsza i przyjemniejsza. Służą do tego np. systemy oferowane przez firmę Primesoft. Polecam ;)
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Wystawianie faktur

Post autor: sylwekkielceq »

U nas w firmie bardzo dobrze przyjął się program Insert Subiekt GT, służący m.in. do wystawiania faktur, ale możesz poszukać też innych rozwiązań wśród oferty PCKF. Odpowiednie oprogramowanie komputerowe jest niezbędnym ogniwem wielu rozwiązań systemowych, które działają w polskich przedsiębiorstwach dlatego należy wybrać takie, które będzie ściśle dostosowane do potrzeb konkretnego biznesu. W PCKF podczas zakupu któregoś z produktów, zapewniają całkowicie bezpłatnie wsparcie w kwestiach formalnych, a myślę, że na pewno się ono przyda ;)
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Wystawianie faktur

Post autor: Marikaq »

My mamy księgową i to ona się zajmuje takimi sprawami. Najgorzej jak są problemy i klienci nie płacą faktur bo niestety i tak się zdarza.
Majka2000
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 06, 2019 8:14 am

Re: Wystawianie faktur

Post autor: Majka2000 »

Nawet jeżeli faktury ma za was wystawiać księgowa, to jako właściciel firmy dobrze jest orientować się z czym wiąże się faktura vat, jakie są jej terminy, ewentualne zwolnienia i tak dalej.
Lodołamaczq
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 24, 2019 7:52 am

Re: Wystawianie faktur

Post autor: Lodołamaczq »

U mnie wszelkimi formalnościami, w tym fakturami, zajmuje się Biuro rachunkowe. Jestem bardzo zadowolony, bo nie muszę się właśnie niczym przejmować. Nawet fakturami, są rzetelni, znają się na tym, co robią. Zawsze mam wszystko gotowe na czas. Kiedy czegoś nie jestem pewny, dokładnie wszystko wytłumaczą, są cierpliwi i przede wszystkim godni zaufania. Współpracuję z nim już kilka lat i nigdy się nie zawiodłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”