Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: mpire »

Jaki biznes proponowalibyście otworzyć, aby zacząć zarabiać porządne pieniądze?
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: marek980 »

Może nie zarobisz milionów, ale na normalne i bezproblemowe życie wystarczy, jeśli np. otworzysz punkt kurierski Coraz więcej osób decyduje się na coś takiego, z tego względu, że biznes kurierski cały czas kwitnie i wprowadzane są coraz to nowsze metody.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: Goja »

Nie wiem, trudno mi powiedzieć, co jest aktualnie na topie. Wiem jednak jedno, choćby nie wiem jaka to była działalność, a nie zadbasz o marketing to lepiej się za to nie bierz. Ważne by znaleźć agencję SEO która ogarnie kompleksowo marketing Twojej strony. Pozycjonowanie ma ogromny wpływ na działalność firmy. O Twojej firmie dowie się dużo więcej osób, co będzie się przekładało na Twoje zyski. Jak już do tego dojrzejesz skontaktuj się z firmą Efectownia z Torunia. Na pewno pomogą.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: heniutek »

Jeżeli się na czymś konkretnym nie znasz to może być trudno. Zobacz jednak, jakie obłożenia mają salony kosmetyczne i fryzjerskie. Tutaj jednak trzeba mieć albo fach w ręku albo sprawdzonych pracowników. No i kwestia zaopatrzenia - nie możesz kupować byle czego, bo to będzie de facto generowało dodatkowe koszta. Jak kupujesz kosmetyki to korzystaj ze sprawdzonych sklepów, takich chociażby jak https://sklep.fryzaw.pl/. W przeciwnym wypadku oszczędzanie na jakości zemści się szybciej, niż może Ci się to wydawać.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: kania2 »

Ciężko stwierdzic jakiego rodzaju biznes jest najbardziej opłacalny, liczy sie dobry pomysł w stosunku do obecnego rynku. Miałem pomysł na własny biznes, jednak brakowało mi pieniędzy, abym mógł wystartowac zgodnie z moim planem. Znajomy polecił mi ostatnio oferte pożyczki dla firm Aasa , z której skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Po wyborze kwoty, sam wybrałem ilość rat, która mnie interesowała.
greblas39q
Posty: 33
Rejestracja: pt paź 13, 2017 9:58 am

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: greblas39q »

Wydaje mi się, że każdy biznes jest opłacalny jeśli się o niego dba. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów warto jest wprowadzić jakieś tego typu promocje https://zencard.pl/blog/programy-lojaln ... ory-wybrac , które ich zainteresują i skłonią do odwiedzenia właśnie Twojego sklepu
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: blobers »

Tez zastanawiam sie własnie nad otworzeniem własnej firmy produkcyjnej, ale wydaje mi się że brakuje mi trochę pieniędzy na start. Może ktoś z was orientuje sie gdzie jest możliwa do wzięcia jakaś korzystna i nisko oprocentowana pożyczka dla firm ? Będe wam wdzięczny za jakieś podpowiedzi
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: Pipi »

Bez względu na to, jakiego rodzaju biznes zdecydujecie się prowadzić, to warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania, które usprawni działanie Waszej firmy. Na stronie https://www.naszraciborz.pl/site/art/4- ... projektowe możecie poczytać sobie o innowacyjnych systemach SAP ERP, które na pewno mogą przyczynić się do tego, by Wasze przedsiębiorstwo prężniej się rozwijało ;)
pieknyolekq
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 20, 2019 8:41 am

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: pieknyolekq »

Ostatnio pomyślałem, że Pozycjonowanie stron internetowych jest ostatnio na czasie. A tak na prawdę założenie tej firmy nie kosztuje za dużo, bo wystarczy komputer i zasilanie :D
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Post autor: blobers »

Jakiego typu biznesu bys nie wybrał w każdym potrzebna jest dobra płynnosć finansowa aby móc opłacać rachunki. Na pewno uda ci się ją osiągnąć dzięki http://nfg.pl/ . Tutaj pieniądze z faktury możesz dostać już nawet w 15 minut. Moim zdaniem to rozwiązanie warte uwagi!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”