jaka brama wjazdowa

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

jaka brama wjazdowa

Post autor: pietrzak »

gdy już pobudujemy dom, to przychodzi moment na wybor odpowiedniego ogrodzenia. Zastanawiam się wtedy co najlepiej mogłabym wybrać. W sumie, my tym zajmować się bedzie dopiero na wiosnę ale już teraz chciałabym być bardziej zorientowana. Macie u siebie takie ogrodzenie dwusktzydłowe? Jak się sprawdza?
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: jaka brama

Post autor: Marikaq »

My jesteśmy zadowoleni z bramy marki Hormann. Brama porządna, naprawdę wykonanie jest solidne i widać że solidnie wszystko wykończone i zamontowane tak samo
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: jaka brama

Post autor: morgo »

Wszystko zależy od konkretnych potrzeb. Moje zdanie jest takie, że należy wszystko dokładnie posprawdzać za czym podejmie się ostateczną decyzję. Między innymi można ofertę sprawdzić w Roletexie . Mają sporo różnych bram garażowych.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: jaka brama

Post autor: loca89 »

No, to jest prawda. Wszystko, zależy od naszych oczekiwań. Na rynku nie brakuje sporego wyboru w tego typu rzeczach. Także warto sobie poczytać trochę na ten temat, jakie przykładowo mamy modele bram i czym się różnią? No i całą tą kwestie sobie przemyśleć. Dokładnie chyba zdecyduje się na bramę roletową.
agniechaq
Posty: 50
Rejestracja: pt sty 25, 2019 10:37 pm

Re: jaka brama

Post autor: agniechaq »

A może coś nowocześniejszego, niż tradycyjne bramy, czy elementy przesuwne? proponuje bramy.. chowane w ziemię! Oczywiście nie w piasek, mogący prowadzić do uszkodzenia, ale w specjalne kieszonki, wcześniej odpowiednio wkopane w ziemię. Ja byłam w szoku, kiedy pierwszy raz to zobaczyłam. Świetne, sprawdźcie same.
Helmutinio_1
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 12, 2019 12:47 pm

Re: jaka brama

Post autor: Helmutinio_1 »

Mnie się marzy brama otwierana na pilota :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”