Jak reklamujecie swoją firmę?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: Postzunia »

Jeśli chodzi o reklamę to ta firma http://quality-factor.pl/ robi to bardzo dobrze. Dla mnie marketing to czarna magia. Wiem że firma musi być widoczna w necie i na tym moja wiedza się kończy. A jak ktoś to zrobi lepiej ode mnie to super. Powiedzą co i w jakiej kolejności zrobić aby firma była widoczna i znana.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: blobers »

Wydaje mi sie, że jeśli zamierzacie reklamować się poprzez pozycjonowanie, to powinna was zainteresować oferta od agencji Pogotowie SEO jaką jest darmowy audyt SEO, który mogą dla was wykonać. Jeśli chodzi o same usługi to moim zdaniem bardzo dobrze znają się na pozycjonowaniu, ponieważ moja strona idzie w górę w pozycjach google bardzo systematycznie. Polecam wam sprawdzić dokładnie ich ofertę, ponieważ na prawdę warto
kubgraq
Posty: 40
Rejestracja: pt cze 21, 2019 3:04 pm

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: kubgraq »

ja korzystam z usług SEO od jakiegoś roku i współpracuję z Panem Kamilem Demidowskim. Jak chcecie to więcej o tym tutaj. Pozycjonowanie jest bardzo ważną gałęzią marketingu i każdy powinien w nią inwestować
Dariusz Kowalski
Posty: 11
Rejestracja: pt lip 12, 2019 7:14 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: Dariusz Kowalski »

warto zatrudnić dobrą agencję, która wie jak usunąć opinię z facebooka
Dariusz Kowalski
Posty: 11
Rejestracja: pt lip 12, 2019 7:14 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: Dariusz Kowalski »

Ja polecam do reklamy i pomocy w marketingu firmę https://warsawmediahouse.pl
Dariusz Kowalski
Posty: 11
Rejestracja: pt lip 12, 2019 7:14 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: Dariusz Kowalski »

Przyszło mi też do głowy, że świetną reklamą są gadżety i artykuły reklamowe https://ultrareklam.pl/artykuly-reklamowe/
Erykus_2
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 22, 2019 1:44 pm

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: Erykus_2 »

Ja spróbowałbym reklamy w lokalnej prasie albo rozgłośni radiowej.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: kania2 »

Własna strona internetowa to nieodłączny element każdej dobrze prosperującej firmy, jest to podstawowa forma reklamy. Moim zdaniem warto korzystać w tym przypadku z pomocy profesjonalnych firm, takich jak artso.pl/elementy-nowoczesnej-strony-www-p-908 . Polecam .
berdel
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 23, 2019 10:31 am

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: berdel »

zazwyczja przez internet bo to bardzo opłacalne
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Jak reklamujecie swoją firmę?

Post autor: abvero1q »

Generalnie nie dawno powstała dopiero nasza strona firmowa ponieważ sama firma nie działa od długiego czasu. Masa rzeczy jest do zrobienia jeszcze między innymi potrzebny nam copywriter cennik nie jest mi jeszcze do końca znajomy i nie wiem ile trzeba mniej więcej płacić, ale liczę właśnie na to, że mi doradzicie. Znacie porządnych copywriterów który dobrze pisali?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”