Strona 1 z 1

Oznakowania BHP

: czw wrz 13, 2018 7:15 am
autor: pietrzak
Czy jest tu ktoś, kto zna się na oznakowaniach BHP? Zastanawiam się nad tym, czy taki znak nieupoważnionym wstęp wzbroniony znak będzie potrzebny na moim magazynie. Nie wiem, czy wymagają tego przepisy. Wiecie może coś więcej na ten temat?

Re: Oznakowania BHP

: wt paź 23, 2018 8:05 am
autor: Pipi
A jeśli mogę zapytać, to jaka firma projektowała Ci magazyn? Ja słyszałam, że warto jest skorzystać z takich usług oferowanych przez firmę Depenbrock Polska http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych, ponieważ podobno kładą oni bardzo duży nacisk właśnie na bezpieczeństwo budowanych przez nich hal magazynowych, a także na to, aby były one funkcjonalne i ekologiczne. Czy ktoś miał okazję z nimi współpracować?

Re: Oznakowania BHP

: pt gru 07, 2018 12:06 pm
autor: dora4
Na wejściu do mojego magazynu jak najbardziej taki napis mamy umieszczony. A co do budowy hali to nam stawiała firma Commercecon z Konstantynowa łódzkiego, na pewno ich mogę polecić bo tej co pytasz @Pipi nie znam osobiście.

Re: Oznakowania BHP

: czw mar 14, 2019 3:46 pm
autor: Postzunia
A gdzie kupowałeś regały metalowe do tej hali? Ja swoje zamowiłam tutaj https://www.e-regaly.pl/ Mają niskie ceny i duży wybór i są solidnie wykonane. Na pewno się sprawdzą w trakcie użytkowania w hali.

Re: Oznakowania BHP

: pt kwie 26, 2019 7:48 am
autor: ziglor
bardzo duża ilość różnego rodzaju oznakowań BHp znajdziecie też w sklepie Aciro http://aciro.pl/. Warto przejrzeć ich ofertę bo poza artykułami BHP mają też dobre jakościowo narzędzia czy materiały ścierne. Plus za szybką realizację zamówień i niewygórowane ceny.

Re: Oznakowania BHP

: pn kwie 29, 2019 9:44 pm
autor: Mateusz25
Ja mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż bezazbestowych materiałów uszczelniających, izolacji wysokotemperaturowych, materiałów ciernych i jest to firma www.europolit.pl. Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z ofertą.

Re: Oznakowania BHP

: pt cze 14, 2019 10:35 am
autor: Danielmakuszyn1998
Polecam zajrzeć na stronę firmy https://ctn24.pl/, która oferuję sprzedaż narzędzi budowlanych oraz specjalistyczne urządzenia do wyposażenia warsztatu lub serwisu samochodowego, akcesoria do domu i ogrodu i tym podobne.

Re: Oznakowania BHP

: pt cze 28, 2019 6:16 pm
autor: bob28
Jak potrzebujesz oznakowania z zakresu BHP to zapraszam tutaj https://prosave.pl/ Sklep specjalizuje się w tematyce BHP a dostawę ma gratis niezależnie od zamówionej ilości. Każdy ich klient powinien być zadowolony z współpracą z nimi oraz ich ofertą.

Re: Oznakowania BHP

: śr lip 31, 2019 1:15 pm
autor: Jac1985
Ja mogę polecić stronę firmy https://www.anapack.eu, która oferuję artykuły bhp. Firma oferuję sprzedaż ubrań roboczych oraz ubrań ochronnych na każdą pogodę. Firma oferuję sprzedaż obuwia, zatyczek do uszu, ochronne gogle, kaski oraz rękawic.