beton w domu?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

beton w domu?

Post autor: nina1990q »

Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoję przed remontem i wiem, ze będzie on nam potrzebny.
kamillq
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 03, 2018 10:40 am

Re: beton w domu?

Post autor: kamillq »

Mnie się podobają betonowe aranżacje, wydaje mi się, że wygląda to świetrnie szczególnie we wnętrzach nowoczesnych.
greblas39q
Posty: 33
Rejestracja: pt paź 13, 2017 9:58 am

Re: beton w domu?

Post autor: greblas39q »

Jeśli mowa o betonie, to ja osobiście przy wszystkich swoich projektach korzystam z czegoś takiego jak eco beton. Uważam, że to o wiele lepsze rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o budowę domu i właśnie taki beton mogę wam polecić
franczyz
Posty: 4
Rejestracja: sob lut 02, 2019 11:41 pm

Re: beton w domu?

Post autor: franczyz »

Taki beton to świetna ozdoba i pasuje do nowoczesnych wnętrz
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: beton w domu?

Post autor: loca89 »

Beton ma wszechstronne zastosowanie. Praktycznie w całym budownictwie się przydaje. Nic w tym dziwnego, skoro jest to materiał bardzo trwały. Ostatnio nawet myślałam czy nie zrobić sobie podjazdu z betonu dekoracyjnego. Wtedy mogłabym swobodnie podjechać na swoją posesję bez jakichkolwiek problemów. Myślę, że to dobra opcja. A czy ktoś z was ma może zrobiony podjazd z betonu?
korres
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:56 am

Re: beton w domu?

Post autor: korres »

Beton jak coś to na balkon i taras/
dawidowskiq
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 04, 2019 5:35 am

Re: beton w domu?

Post autor: dawidowskiq »

Dokładnie! Też wpadłem na ten pomysł a Palbruk ma świetne rozwiązanie jeśli o to chodzi bo jest taka kostka imitująca drewno na taras - Kanada, rewelacyjnie to wygląda, a jest zdecydowanie trwalszym rozwiązaniem niż deski
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: beton w domu?

Post autor: agrafka11q »

Ja u siebie w domu również postawiłam na nowocześnie urządzone wnętrza. Teraz to świetnie można wykorzystać kamień naturalny. Kamieniem to łazienka może być wyłożona, schody, blaty, parapety. Wygląda to super nowocześnie i do tego trwałość kamienia jest o wiele większa niż innych materiałów. Ja też u siebie właśnie na kamień postawię.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: beton w domu?

Post autor: pietrzak »

To jest bardzo dobry pomysł,bo taki beton w domu to jest coraz modniejsze rozwiązanie. Mi samej podoba się takie surowe wykończenie niektórych elementów w domu. Musisz tylko poszukać dobrego betonu.
Koper
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 27, 2020 6:47 am

Re: beton w domu?

Post autor: Koper »

Beton ozdobny może wyglądać naprawdę fajnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”