Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Pala »

Utrzymanie samochodu kosztuje. To żadna nowość. Wie o tym każdy, kto samochodu używa na co dzień. Przekonują się o tym nawet ci, którzy jeżdżą nim rzadko. Każdy samochód trzeba przecież zatankować. Bez odpowiedniego paliwa raczej nie pojedzie. Poza tym samochód, jak każda maszyna, zużywa się i psuje. Nawet jeśli nie jeździ. Poza tym każdy samochód musi posiadać ubezpieczenie samochodu. To konieczność i obowiązek. Posiadanie odpowiedniej polisy jest bezwzględnie wymagane, a jej brak może przyczynić się do wysokich kar finansowych.
Wojtek133
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 17, 2018 12:44 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Wojtek133 »

Zdecydowanie za dużo...
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Goja »

Jeśli jesteś młodym kierowcą, to zapewne lekko nie jest, ale mając juz wszystkie znizki to da sie wyzyć. Gorzej juz później z utrzymaniem auta, nie powinno sie tankować "badziewnego" paliwa, tylko cos porządnego.
Mannnasq
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:43 am

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Mannnasq »

Jak kogoś męczą takie pytania, to warto wspomnieć, że obecnie można sprawdzić koszt potencjalnego ubezpieczenia OC nie wychodząc nawet z domu.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: anitka »

To zależy od tylu czynników że ciężko jednoznacznie powiedzieć, od kilku stówek do kilku tysięcy. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile dla Ciebie wyniesie to sobie to oblicz na kalkulatorze https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ . Tak najłatwiej
GlauraG
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 23, 2019 12:22 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: GlauraG »

teraz jest do dość drogie
agniechaq
Posty: 50
Rejestracja: pt sty 25, 2019 10:37 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: agniechaq »

Hej, a teraz podobno ubezpieczenia samochodowe staniały, to prawda? Ja właśnie muszę w marcu ubezpieczyć jedno autko i jak na wyliczenia, to mam zaoszczędzić 200 zł. Na cały rok to dużo, nie sądzicie?
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Marikaq »

Ubezpieczenie zawsze warto mieć wykupione (mówię o AC bo OC obowiązkowe) ale ja też mam w samochodzie kamerke. Jednak się zdarzają takie niepewne sytuacje i warto mieć wtedy nagranie
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: sylwekkielceq »

Ubezpieczenia są generalnie dość drogie zarówno do starych aut jak i nowych. Warto szukać odpowiednich ofert. Ja akurat trochę poszukałem, skorzystałem też z porównywarki cen ubezpieczeń więc wybrałem korzystną ofertę i jestem zadowolony :)
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Ile kosztują ubezpieczenia samochodu?

Post autor: Pipi »

Kupując nowy samochód, warto moim zdaniem oprócz ubezpieczenia zainwestować w system GanTotal. Jest to system służący ochronie auta przed kradzieżą i przywłaszczeniem. Ma on bardzo wysoką skuteczność, zdecydowana większość aut trafia z powrotem do właściciela już w przeciągu jednej doby :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”