Dom Mars

Twój własny dziennik budowy. Napisz o tym co zrobiła(e)ś w tym sezonie, jakie były koszta, jakie doświadczenie.
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Dom Mars

Post autor: dxdq »

Cześć :)

Tu dxd, czyli Marta, Bartek - mąż i 7letnia Lili nasza córeczka. Jesteśmy małżeństwem od 10 lat. Do tej pory mieszkaliśmy w bloku. Mąż wpadł na szalony (wg mnie) pomysł budowy domu. Długo się opierałam, ale przeważyła wizja ciszy, spokoju i wymarzonego ogródka ;).

Chciałabym abyście towarzyszyli nam nietylko w trakcie samej budowy, ale też podczas urządzania wnętrza. Za miesiąc ruszamy :)
katralala
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 18, 2016 8:10 pm

Re: Dom Mars

Post autor: katralala »

Witamy w naszym gronie.
Jeśli chodzi o panike przed budowaniem - skądś to znam :-). Opierałam się kilka lat, a dziś uważam, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu.
Projekt wydaje się być bardzo ciekawy. Domek jest przytulny. Czego wam życzyć? Cierpliwości, fachowców nie sprawiających kłopotów i duuuużo samozaparcia :). Budowanie domu to dość wyczerpujący czas, ale też niezwykle satysfakcjonujący. Trzymam za was kciuki! Będę regularnie podglądać. Jak dużą macie działkę? :)
vayolette
Posty: 13
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 12:57 pm

Re: Dom Mars

Post autor: vayolette »

Projekt bardzo ciekawy. Dom idealny dla trzy, badz cztero osobowej rodziny. powodzenia!
ismenaq
Posty: 14
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:11 pm

Re: Dom Mars

Post autor: ismenaq »

Na jakim etapie jesteście?? Napotkaliście jakieś trudności?? Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcia??
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Dom Mars

Post autor: rainbow »

Ale tu ucichlo. Umieram z ciekawosci co u was slychac. :) Czy napotkaliscie jakies przeszkody? Podzielcie sie doswiadczeniami! Koniecznie!
kirim
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 2:40 pm

Re: Dom Mars

Post autor: kirim »

projekt wrecz ciekawie sie zapowiada
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzienniki budowy - dzień po dniu”