Wywóz gruzu

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Wywóz gruzu

Post autor: heniutek »

Poszukuję firmy, która ogarnie wywóz gruzuna terenie Warszawy. Macie jakieś sprawdzone przedsiębiorstwa, na które można liczyć przy mniejszych i większych zamówieniach?
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Wywóz gruzu

Post autor: morgo »

Z tego co wiem, to wywóz gruzu we Wrocławiu organizuje Kiptrans. Nie wiem czy też działają w innych miastach. Sprawdź sobie ich, porównać oferty i wtedy wybierz bardziej korzystną. Poza tym wiele zależy też od miejsca, z którego chcesz wywieźć. Trzeba zawsze wybierać firmę, która jest najbliżej.
victoriaq
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 07, 2018 10:34 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: victoriaq »

Halo Kraków! Czemu nic nie polecacie? Przeszukałam ostatnio fora i nic. Trafiłam na PROEKO i jestem bardzo zadowolona, wchodzę z nimi w dłuższą współpracę ;) Bez problemu zajęli się transportem gruzu również we wskazane przeze mnie miejsce!
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: Mikrusq »

W Krakowie bez problemu można zamówić takie usługi jak wywóz gruzu. Sprawdzicie ofertę firmy DPR. To bardzo dobra ekipa, która zajmuje się profesjonalnym opróżnianiem pomieszczeń, a także wywozem odpadów wielkogabarytowych, poremontowych i gruzu. DPR dysponuje samochodami ze specjalnymi kontenerami przystosowanymi do transportowania różnego rodzaju ładunków.
ZamowMariana
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 20, 2019 9:50 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: ZamowMariana »

Wywożę gruz i inne odpady budowlane w Warszawie i przyległych gminach. Solidnie i terminowo, a ceny do negocjacji. Zapraszam:)
Jac1985q
Posty: 21
Rejestracja: pt lip 26, 2019 10:39 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: Jac1985q »

Polecam zakupić zsyp do gruzu i podobne akcesoria. Ja taki zsyp kupiłem jak remontowałem łazienkę w domu na 1 pietrze i bylo mi wygodnie gruz z łazienki wsypa do zsypu niż lecieć z wiadrem po schodach lub wywalać, przez okno.
paulinabbq
Posty: 31
Rejestracja: pn maja 27, 2019 11:50 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: paulinabbq »

Ja polecam ProEko. Korzystałam z ich usługi i jestem zadowolona :)
Lodołamaczq
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 24, 2019 7:52 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: Lodołamaczq »

Jeśli chodzi o Warszawę to nie pomogę, ale gdyby ktoś z was szukał takiej sprawdzonej i rzetelnej firmy na Dolnym Śląsku to sprawdźcie koniecznie Markur u szwagra jak pomagałem kończyć dom, to właśnie on korzystał z ich usług. Szybo przyjeżdżali po odbiór, nie musieliśmy się niczym martwić, do tego zapewniali swój kontener, więc od razu pakowaliśmy gruz do niego. Mają konkurencyjne ceny a do tego wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu mieliśmy pewność, że gruz nie wyląduje gdzieś w lesie :)
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Wywóz gruzu

Post autor: czosnekwrg »

W celu wywiezienia gruzu może Wam się przydać specjalistyczny pojemnik na odpady.
Wrotek56qq
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 21, 2020 10:46 am

Re: Wywóz gruzu

Post autor: Wrotek56qq »

Jeśli chodzi o Warszawę to niestety nie pomogę, ale wszystkim z Wrocławia lub okolic polecam Korona-odpady u mnie zajmowali się wywozem gruzu i odpadami wielkogabarytowymi. Solidna firma, która każdą usługę realizuje na czas. Do tego są bardzo elastyczni, dopasowali ofertę do moich oczekiwań i wymagań. Dostarczają własne kontenery, później odbierają na czas - wszystko sprawnie i w doskonałej cenie, polecam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”