Nowoczesna reklama

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
Rozi43
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 03, 2019 9:45 am

Nowoczesna reklama

Post autor: Rozi43 »

Cześć, jestem przedstawicielem firmy zajmującej się innowacyjnymi reklamami. Jeżeli szukacie nietypowych rozwiązań dla swoich firm lub chcecie mieć reklamę na ekranach to zapraszam do nas. Stawiamy na nowoczesność, także zwykłe prezentacje odmieniamy w coś atrakcyjnego.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Pipi »

A co sądzicie o reklamowaniu się na targach branżowych? Według mnie w dalszym ciągu jest to świetny pomysł na promocję własnej firmy. My staramy się na takie targi wyjeżdżać co najmniej 2 razy w roku.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: doki3 »

W dzisiejszych czasach wszystko opiera się o internet i marketing internetowy. Pozostaje tylko postawienie na skuteczną reklamę dla swojej konkretnej firmy. Czytałam o czymś takim, co nazywa się product placement. Jest to technika lokowania produktu, znacie taką?
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Goja »

A co sądzicie o email marketingu? To taki marketing wykorzystujący pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji. Jest to rodzaj komunkacji bezpośredniej, nieosobistej. Jestem przekonana, że moglibyście wykorzystać email marketing w swoich firm.
Hucpotny
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:27 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Hucpotny »

Jakiś czas temu znajomy powiedział mi o bardzo dziwnym sposobie reklamy. Chodziło mu o odzież reklamową. Na początku trochę się zdziwiłem i nie za bardzo wiedziałem jak się do tego odnieść, ale jak przejrzałem ofertę to muszę stwierdzić, że rzeczywiście można sobie tak fajnie rozreklamować firmę :)
kubgraq
Posty: 40
Rejestracja: pt cze 21, 2019 3:04 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: kubgraq »

Jeśli chodzi o współczesną reklamę to w grę wchodzi chyba tylko pozycjonowanie w sieci.
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: KajGor41q »

My mamy stronę na facebooku i instagramie...kiedyś korzystaliśmy ze nk ale to już przeżytek.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: mpire »

Dobrą reklamą dla firmy jest stron www, dobrze zaprojektowana i szybko działająca. Nazwa.pl oferuje taki hosting, z domeną razem można wykupić. Ja jestem ich klientem od dawna i chwalę sobie obsługę jak i pomoc techniczną.
Olgira1q
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 07, 2019 6:20 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Olgira1q »

Jak nowoczesna to według mnie internetowa. Sporo firm decyduje się na takie działania jak pozycjonowanie, kampanie google ad words, czy też reklamę w social media. Nawet firmy typowo lokalne stawiają na tego typu formy reklamy.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Postzunia »

Bardzo dużo robi teraz opinia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”