Wyposażenie firmy

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Wyposażenie firmy

Post autor: Mateusz79q »

Gdzie kupowaliście wyposażenie do swoich firm? Wolicie sklepy stacjonarne czy robicie zakupy w sieci? Ja szukałem kopertownicy, gdyż wysyłamy duzo korespondencji, co zajmuje sporo czasu.
Riset
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 26, 2018 10:48 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Riset »

Ja wyposażenie do firmy zawsze kupuję na miejscu. Wolę mieć wszystko pod ręką np. serwis, gdy dany sprzęt się popsuje.
Sebosq
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 26, 2018 2:55 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Sebosq »

Firmowe biuro powinno być wyposażone w odpowiedni sprzęt np. niszczarkę dokumentów, drukarkę i inne urządzenia, które mogą przydać się przy prowadzeniu dokumentacji firmowych.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: nina1990q »

Powinieneś też pamiętać , że jak już zakładasz własną firmę to potrzebna Ci będzie odpowiednia reklama. Najbardziej skuteczne moga okazać się różnego rodzaju gadżety. Osobiście bardzo podoba mi się to, a podarowanie takiego gadżetu pozytywnie wpływa na klientów.
Cecylia21q
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 17, 2018 6:54 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Cecylia21q »

Myślę, że najlepiej kupować produkty, które są potrzebne, nie ma sensu ładować się w jakieś pierdółki.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Boloq »

Według mnie przydadzą sie również odpowiednie pieczątki.
kamillq
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 03, 2018 10:40 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: kamillq »

Własna firma to mega odpowiedzialność, ale coś za coś. Jeśli potrzebowalibyście takich rzeczy jak maszyny czyszczące typu szorowarki do podłóg itp Ważne jest to, aby dbać o firmę i ciągle się rozwijać wówczas są szanse na powodzenie czemu nie :)
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Pipi »

My zazwyczaj robimy zakupy do firmy własnie w internecie - przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu i wygodę. Jako, że bardzo dużo drukujemy, to używamy w firmie drukarek laserowych, a tonery do nich zamawiamy tylko i wyłącznie oryginalne, bo nie chcemy się bawić w kupowanie zamienników.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: Pala »

Moja firma zajmuje się produkcją maszyn i każdego miesiąca importujemy bardzo dużo podzespołów z Chin. Nie jestem zadowolona ze współpracy z obecną firmą transportowa i chciałabym bardzo jak najszybciej znaleźć inną, lepsza firmę, która wywiązywałaby się z umów.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Wyposażenie firmy

Post autor: mpire »

Na ten moment jest mi bardzo potrzebny producent hal namiotowych, ponieważ na taką hale namiotowych chciałbym się zdecydować do swojej firmy. Udało mi się znaleźć kilka informacji na temat takich hal namiotowych i przedsiębiorcy są z nich bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”