Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
ismenaq
Posty: 14
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:11 pm

Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: ismenaq »

Cześć ;)

Tym razem to ja przychodze z pytaniem. W zwiazku z tym, ze dziecko mam juz odchowane i chcialabym stac sie w 100 % niezalezna chcialam zalozyc firme zajmujaca sie przeprowadzkami. Korzystaliscie z takich uslug? Jesli przeprowadzka jeszcze przed wami - bylibyscie zainetresowani?
Na co zwracaliscie/-byscie uwage przy wyborze takiej firmy? Idealna firma w tej branzy powinna sie charakteryzowac....?
kala
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 17, 2016 8:02 pm

Re: Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: kala »

Świetny pomysł! Przede wszystkim chciałabym żeby moje rzeczy były solidnie i dokładnie spakowane. Nie chciałabym odkryć w nowym domu niespodzianki w postaci potłuczonej zastawy. Fajnie byłoby gdyby taka firma oferowała dodatkową usługę w postaci sprzątania.
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Re: Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: dxdq »

Porywasz się na ciężki kawałek chleba. Podziwiam. Na początku jak to w biznesie bywa będzie Ci ciężko bo 3/4 rzeczy będziesz musiała wykonywać sama. Nie korzystałam z usług takiej firmy, ale mam kilka luźnych spostrzeżeń:
1. Pomyśl (w dalszej perspektywie nad usługą: przeprowadzki krajowe i międzynarodowe)
2. Oferuj dostarczanie mebli wcześniej zakupionych przez Twoich klientów
3. Zadbaj o marketing (!!!). Zbieraj referencje, reklamuj się w sieci. Dziś Internet to potęga
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: rainbow »

Jestem za. Niezaleznosc to to co lubie najbardziej :-) A własna firma to skutecznie umożliwia. Moja rada jest taka żebym zrobiła rozeznanie rynku. Sprawdziła ile takich firm jest w twojej mieście, co mogłabyś zrobić, aby się na ich tle wyróżnić. DO BOJU!!! :)
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: KajGor41q »

Jak dla mnie takie firmy są okej ale trzeba uważać na to ile takie firmy biorą za takie usługi .
ZabijorRxq
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 10, 2020 5:19 pm

Re: Idealna firma zajmująca się przeprowadzkami

Post autor: ZabijorRxq »

Moim zdaniem prowadzenie własnej firmy jest bardzo żmudnym procesem i uważam, że reklama jest w tej kwestii podstawą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”