Ogrodzenie z siatki

Szukasz ciekawych rozwiązań ogrodzenia swojej posesji ? Poszukujesz bram wjazdowych, przęseł, paneli ogrodzeniowych ?
paulinka_angel
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 18, 2016 2:39 pm

Ogrodzenie z siatki

Post autor: paulinka_angel »

Cześć.

Tu znowu ja, z kolejnym dylematem. :oops: Nasza działka ogrodzona jest siatką. Nie wygląda to zbyt estetycznie, ale chcielibyśmy się jeszcze chwile z wymianą wstrzymać. Jakie wy macie ogrodzenia? Czy można zmienić ogrodzenie ze wszystkich stron? Czy potrzebna jest do tego zgoda sąsiadów? Czy wysokosc ogrodzenia jest jakoś prawnie ustanowiona?
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: dxdq »

Kiedy rodzice budowali dom dogadali się z sąsiadami, że to oni zrobią ogrodzenie. Zależało im na estetyce. Jeśli finanse wam na to nie pozwalają wstrzymajcie się. Co się odwlecze to nie uciecze :-) Ja jeszcze przed budową domu, ale chciałabym mieć ogrodzenie ze sztachet. Na pewno nie zdecydowałabym się na ogrodzenie z betonu. Wg mnie nie prezentuje się to najlepiej.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Boloq »

Jeśli chodzi o ogrodzenia i bramy to moi znajomi korzystali ostatnio z firmy. Sa bardzo zadowoleni. Solidnie wykonane i trwałe. Do tego ładnie wykończone.
Kawaksq
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 07, 2018 12:15 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Kawaksq »

Według mnie ogrodzenie z siatki (choć mało estetyczne), nadaje się do ogrodzenia zwykłej działki.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Pala »

Ja mam u siebie metalowe panele, natomiast słupki są murowane. Taki styl ogrodzenia podoba mi się najbardziej. Jedynym minusem ogrodzenia metalowego jest konieczność malowania go co jakiś czas, ze względu na korozję itp. Wszystko to zależy od tego, jak zadbasz i czym zabezpieczysz płot. Teraz wystarczy, że pomaluję płot raz na kilka sezonów, by wyglądał świeżo i estetycznie.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: doki3 »

Mój brat jakiś czas temu zamawiał ogrodzenie modułowe z firmy Joniec. Podoba mi się ponieważ jest jednocześnie proste i eleganckie. Idealnie pasuje do całości. Też mam w tym udział, ponieważ byłam siłą doradczą brata i bratowej. Jak dla mnie jakość pierwsza klasa, a to super ważne. W końcu takie rzeczy robi się na długi czas. Jeśli chodzi o montaż to też poszło szybko i bez żadnych problemów. A efekt końcowy robi wrażenie.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: nina1990q »

A nie lepiej od razu zainwestować w trochę lepsze ogrodzenie? Bardzo fajnie moim zdaniem prezentują się ogrodzenia łupane. Wiele osób się na nie decyduje bo są wytrzymałe, no i świetnie wyglądają. Polecam się zainteresować.
Zibstar
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 23, 2018 4:47 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Zibstar »

Eee no gdzie ogrodzenie z siatki :/ Takie to można sobie postawić przy budowie domu a nie jak już wszystko jest gotowe. Z @nina1990 się zgadzam,że ogrodzenia łupane bardzo fajnie się prezentują i są o wiele trwalsze niż siatkowe. Te od firmy Joniec fajnie się prezentują jeszcze z takim przęsłem gabionowym wypełnionym kamieniami lub drewnem już wogóle bajka :) Przemyśl dobrze ten temat bo ogrodzenie musi być solidne, chronić prywatność i służyć latami a nie być wymieniane co rok.
carltonq
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 20, 2018 12:16 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: carltonq »

Tyle, że autorka wątku wspomina, że chodzi jej o tymczasowe ogrodzenie, nie na stałe, a siatka spełnia taką rolę. Jeśli szukacie dobrego materiału, to ja polecałbym wziąć pod uwagę ogrodzenia z kamienia. Fakt, koszt wzrośnie kilkakrotnie, ale warto w to zainwestować, choćby dla trwałości i ochrony przed wścibskimi przechodniami czy sąsiadami.
Mannnasq
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:43 am

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Mannnasq »

A macie już jakieś pomysły dotyczące tej przyszłej wymiany? Działeczkę to najfajniej jest chyba ogrodzić jakimś ładnym drewnem, przynajmniej taka jest moja opinia :). Naturalnie trzeba o to drewno potem bardzo dbać, ale swoją estetyką i funkcjonalnością potrafi się naprawdę pięknie odpłacić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy i ogrodzenia”