Systemy alarmowe

romb
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 22, 2019 3:07 pm

Systemy alarmowe

Post autor: romb »

Nie wiem czy to dobry dział...
Szukam systemów alarmowych do domu. Narazie nie mam za wiele wiedzy na ten temat więc myślę po prostu wybrać się do firmy która się tym zajmuje.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Systemy alarmowe

Post autor: doki3 »

A co powiesz na to, żeby w domu była zainstalowana kamera wifi ? Właśnie nad taką się zastanawiam do swojego domu. Świetna jakość obrazu, nagrywanie 27/7. W każdej chwili mogłabym sobie sprawdzić dzięki aplikacji w telefonie, czy wszystko w porządku jak nikogo nie ma.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Systemy alarmowe

Post autor: Krasownikq »

U mnie w domu instalacją systemu alarmowego zajmowała się firma RS-DOM z Lublina. Wykonali instalację zintegrowaną z systemem kamer przemysłowych, dzięki czemu nie boję się już pozostawić swojego dobytku na dłuższą nieobecność.
uuwjadq
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 18, 2020 11:15 am

Re: Systemy alarmowe

Post autor: uuwjadq »

W tym temacie dobrze jest się udać do fachowców z prawdziwego zdarzenia, aby mieć pewność, że owy alarm zda egzamin w przypadku ewentualnych włamywaczy.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Systemy alarmowe

Post autor: Hubert1tojaq »

Jeżeli chodzi o dobre systemy alarmowe to polecam skontaktować się z firmą Atline. Firma jest godna zaufania bo firma istnieje na rynku już od 25 lat wiec mają ogromną wiedzę.
Kama1q
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 30, 2019 11:33 am

Re: Systemy alarmowe

Post autor: Kama1q »

Dobrą firmą zajmującą sie instalacjami alarmowymi, elektrycznymi, a także monitoringiem, instalacjami w domach inteligentnych i automatyką budynkową jest MG System Grunwald. Firma działa lokalnie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz na północnej części Mazowsza. Mają dobre opinie, duże doświadczenie, bo mają na swoim koncie wiele realizacji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach biurowych czy komercyjnych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe systemy i instalacje”