Ogrzewanie domu gazem

Domowa instalacja gazowa. Jak przyłączyć się do sieci gazowej ? Jakie jest jej prawidłowe wykonanie ?
tauriel
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 07, 2018 2:55 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: tauriel »

Ogrzewanie gazem wydaje się być najbardziej rozsądne.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Danielmakqq »

Moim zdaniem opalanie domu gazem to duży koszt i nie każdego na nie stać . My jednak stawiamy na tradycyjne ogrzewanie ale tez dbamy o środowisko i wybraliśmy tzw kocioł 5 klasy.
Mumma21
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 07, 2019 1:04 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Mumma21 »

Za bardzo się obawiam wybuchu.
Mannnasq
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:43 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Mannnasq »

Według mnie warto się zainteresować ogrzewaniem gazowym. wiem, bo sporo na ten temat czytałem. Moją szczególną uwagę zwrócił, jeżeli rozważaliście zmianę sposobu ogrzewania u siebie, to warto przeczytać. Wszystko bardzo dokładnie opisane. Ja od siebie tylko wspomnę, że mnie najbardziej przekonują dwa aspekty. Pierwszy to niskie koszty eksploatacji, a drugie to wygoda użytkowania. Myślę, że warto wreszcie zmienić ogrzewanie węglowe iprzejść na gaz.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: bob28 »

Jeśli chodzi o ogrzewanie to jest to bardzo ważny wybór i trzeba dobrze przemyśleć co zainstalujemy. Ja bym postawił na montaż instalacji LPG. Instalację oraz dobór odpowiednich komponentów zlecisz tbo jest to ich domena. Na pewno będziesz zadowolony jako klient z obsługi i ceny oraz kosztów paliwa. Najważniejsze że wszystko masz od jednej sprawdzonej firmy.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Postzunia »

A może zamiast ogrzewania gazowego lepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z profesjonalną firmą i skorzystanie z ich usług. Pomogą dobrać odpowiednie ogrzewanie ekologiczne dla naszych potrzeb i dodatkowo zdobyć dofinansowanie do każdego z projektów co znacząco obniży koszty inwestycji. Mają w ofercie pompy ciepła, fotowoltaikę czy też elektrownie wiatrowe.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: kaszek1q »

Ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i wygodne dla użytkowników. Sam wybrałem taki sposób na ogrzewanie domu. Myślę, że to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Dajcie znać, z jakiej oferty w końcu skorzystacie.
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: niedowiarek »

:) :)
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: niedowiarek »

Polecam zastosować ogrzewanie gazowe LPG. Znalazłem ciekawą ofertę na gaz oraz zbiorniki, które można zakupić lub wynająć, a także zlecić wykonanie instalacji oraz montaż całego zestawu. W jednym miejscu dostaniesz wszystko co potrzebne. Idealne rozwiązanie zwłaszcza w dobie wycofywania węgla z obiegu.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Krasownikq »

My zdecydowaliśmy się na ogrzewanie gazowe, ze względu na niskie koszta. Jeśli chodzi o piec, to zakupiłem go w sklepie Rudex-Bis.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje gazowe”