Profile led - oświetlenie

Dowiedz się więcej na temat układów przewodów oraz sprzętu elektroinstalacyjnego w budynku.
kaszek

Profile led - oświetlenie

Postautor: kaszek » wt sie 20, 2019 8:06 am

Na jakie oświetlenie w domu się zdecydowaliście? Mnie w szczególności podobają się profile led i ich zastosowanie. Czytałem sporo pochlebnych opinii o takim rozwiązaniu. Mam namiar nawet na świetnego producenta - sprawdźcie sami: producent profili led. Jestem bardzo ciekawy, czy ktoś z was miał już okazję korzystać z jego usług? Jakie są wasze odczucia?
abvero

Re: Profile led - oświetlenie

Postautor: abvero » ndz wrz 01, 2019 7:28 am

Tez jestem od dawna zwolennikiem oświetlenia ledowego i własnie takie polecam sobie zrobić w domu. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sklepów takich jak http://sklep.co-unity.eu/kategoria-prod ... i-led/e14/ gdzie żarówki można kupić w dobrej cenie. Ledy daja mocne, jasne swiatlo i pozwalaja na oszczedzanie energii takze serdecznie polecam :)
staszek_dryg124

Postautor: staszek_dryg124 » czw wrz 05, 2019 11:41 am

Ja ostatnio profil LED na sufit zamawiałem tutaj: https://www.profileled.pl/produkty/c/wpuszczane i jestem bardzo zadowolony. Najpierw zamówiłem jeden na próbę a potem domówiłem resztę. Byłem bardzo miło zaskoczony, bo produkty naprawę solidne, profile mocne, nie wyginają się przy montażu, fajnie światło rozprowadzają.
loca89

Postautor: loca89 » śr wrz 18, 2019 9:38 am

Wiesz jak rozglądam się za czymś energooszczędnym, ale w sumie ta kwestia stoi po stronie żarówek. Natomiast lampy raczej tutaj cudownelampy.pl kupię. Bo zauważyłam, że mają tam naprawdę oryginalne modele lamp i całkiem spory ich wybór. Także super, bo będzie można z łatwością znaleźć coś idealnie dopasowanego do stylu naszych wnętrz.